SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Acne-derm a skinoren

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 43
Jak chcesz wychodzić na słońce, to słabo z lekami na trądzik, większość z nich raczej odpada. Spróbuj pokombinować z dietą - czekolady, chipsy i słodkie napoje out. Jak to nie wystarczy to poszukaj jakiś naturalnych środków, spoko jest (np. Sevoljum). Sam go używałem, łagodził i nie wysuszał, też nie śmierdzi co mnie drażni w kremach, ale jest dość drogi więc poczytaj sobie opinie, ja osobiście polecam.




Zmieniony przez - Mitrovski w dniu 2018-07-12 14:20:09

Zmieniony przez - Mitrovski w dniu 2018-07-12 14:20:19

Zmieniony przez - Mitrovski w dniu 2018-07-12 14:20:44
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Mitrovski
Spróbuj pokombinować z dietą - czekolady, chipsy i słodkie napoje out. Jak to nie wystarczy to poszukaj jakiś naturalnych środków, spoko jest (np. Sevoljum).


laktoza, produkty mleczne również out
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 94
Jak dla mnie oba miały podobne działanie... no w sumie nic dziwnego, bo obydwa na trądzik. Ale jesli miałabym wybrać jeden bardziej poleciłabym Acnederm, bo mniej mi wysuszał skórę niż skinoren. Oba tak na prawdę pomogły mi w walce z trądzikiem ale po skinorenie moja skóra wymagała węcej nawilżenia i tutaj na przykład stosowałam krem nawilżający z Dermediki. Barry Theman jeśli chciałbyś coś o naturalnym składzie na trądzik to polecam s******* - swietnie łagodzi zaczerwienienia i zmniejsza wykwity. No i ma pompkę, więc nie trzeba dotykać paluchami ani kremu jak w przypadku słoiczków ani szyjki jak to w tubkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
miki55
Jak dla mnie oba miały podobne działanie... no w sumie nic dziwnego, bo obydwa na trądzik. Ale jesli miałabym wybrać jeden bardziej poleciłabym Acnederm, bo mniej mi wysuszał skórę niż skinoren..


jak długo je stosowałeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 94
Acnederm - po 20 dniu byl juz super efekt, stosowanie: 3 miesiace
Skinoren - przedtem stosowaslem troche mniej, ale okolo 2 misiace
Sevolum - teraz uzywam rano i wieczorem po wyschnieciu acnefdermu
nie mozna acnedermu stosowac dluzej niz 6 miesiecy bo zawiera kwas azelainowy
w sumie minelo pol roku od stosowania wszystkich trzech ;)


Zmieniony przez - miki55 w dniu 2018-09-26 16:49:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
miki55
Acnederm - po 20 dniu byl juz super efekt, stosowanie: 3 miesiace
Skinoren - przedtem stosowaslem troche mniej, ale okolo 2 misiace
Sevolum - teraz uzywam rano i wieczorem po wyschnieciu acnefdermu
nie mozna acnedermu stosowac dluzej niz 6 miesiecy bo zawiera kwas azelainowy
w sumie minelo pol roku od stosowania wszystkich trzech ;)



Zmieniony przez - miki55 w dniu 2018-09-26 16:49:54


pewne doświadczenia są może komuś się przyda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bark - boli

Następny temat

soczewki

Wiecej