sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Achilles

Wysłana -
Witam
3 dni temu zerwalem sciegno achillesa i w przyszlym tygodniu bede mial operacje :(
Od lekaza dowiedzialem sie ze narazie bede 6 tygodni na zwolnieniu po operacyjnym , a pozniej sie zobaczy :) Najprawdopodobniej rehabilitacja i tutaj mnie zastanawia jak dlugo to moze potrwac i kiedy wroce do treningow :(
Wiem ze kazdy przypadek rozpatruje sie indywidualnie i wszystko zalezy od lekarzy , ale zastanawia mnie moze ktos mial podobny przypadek i moze sie podzielic jak dlugo zajelo mu dojscie do sprawnosci fizycznej i powrot na silownie ;)
Pozdrawiam
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Rehabilitacja trwa ok. 8 tygodni w zależności inwidualnych.
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia
Pozdrawiam

Zmieniony przez - Wojownik_Krzychu w dniu 2017-06-15 16:23:09
Wysłana -
Dziekuje
Ciekawe jak to bedzie po powrocie :)
Juz zastanawiam sie jak bede nogi trenowal i co z martwym ciagiem :( Lubilem trening nog , moze dlatego ze to ulubiony dzien treningu mojej zony :)
Pozdrawiam

Zmieniony przez - Pawelw86 w dniu 16.06.2017 09:47:53

Zmieniony przez - Pawelw86 w dniu 16.06.2017 09:48:34
Wysłana -
Sprawność jaka uda sie uzyskać zależy w ogromnym stopniu od samego przeprowadzenia zabiegu oraz rehabilitacji po nim, więc znaleźć dobrego terapeutę będzie kluczową sprawą.
Wysłana -
Warto wydać więcej, bo potem będzie jeszcze gorzej

Zmieniony przez - Wojownik_Krzychu w dniu 2017-06-16 16:06:38
Wysłana -
Są pewne kwestie na których nie warto oszczędzać i zdrowie jest na pewno jedna z nich, ale też drożej nie zawsze znaczy lepiej choc w tej branzy tanio i dobrze praktycznie sie wyklucza ale nieznaczy ze musi tez byc jakos specjalnie drogo.
Wysłana -
Dziekuje za podpowiedzi
Jestem wlasnie w trakcie szukania dobrego terapeuty .
Mam nadzieje ze powroce jeszcze do treningow , ale nie bede sie z tym spieszyl , zobaczymy jak wszystko bedzie przebiegalo .

Zmieniony przez - Pawelw86 w dniu 17.06.2017 05:17:08
Wysłana -
Skąd jesteś ? Może będę mógł polecić kogoś sprawdzonego.
Wysłana -
Niestety nie mieszkam w Polsce .
Jakby znal Pan dobrego terapeute w Oslo i okolicach to chetnie .
Jestem w trakcie rozmow z ta klinika :
https://fysioteknikk.no/pl/start/

Zmieniony przez - Pawelw86 w dniu 18.06.2017 06:20:45
Wysłana -
Z Oslo niestety nie mam kogo polecić, przeczytałem zakładke 'o nas' ze strony co podałeś ale niestety nie mają tam zbytnio informacji o sobie żeby móc cokolwiek stwierdzić na podstawie chociażby kwalifikacji.
Wysłana -
Na samym dole tej strony sa przedstawione dane osobowe o terapeutach tej kliniki . Wiecej informacji o nich widac po wcisnieciu `rozwin` , nie wiem czy czytal to Pan .
Moze to powie cos wiecej o tej klinice .

Zmieniony przez - Pawelw86 w dniu 18.06.2017 10:31:51

Zmieniony przez - Pawelw86 w dniu 18.06.2017 10:51:12
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź