SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Achilles

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Żeby się decydować na zabieg nie musi być całkowicie zależy w jakim stopniu jest uszkodzenie, jak to wygląda u Ciebie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1852
Tego mi nie powiedzieli , a ja sie nie pytalem .
Powiedzieli mi tylko , ze w moim przypadku nie ma sensu ingerowac chirurgicznie i narazac mnie na powiklania pooperacyjne . W sumie to nie mam za duzo do powiedzenia : Towarzystwo ubezpieczeniowe w ktorym ubezbieczyl mnie pracodawca oczekuje ode mnie calkowitego podporzadkowania sie woli lekarza .
W przeciwnym razie wszystkie koszty spadna na mnie : wizyty u lekarzy, leki , gipsy , orteza , szpital , transport , rehabilitacja itd , a koszty sa naprawde duze .
Nawet moj wczesniej zaplanowany urlop w Polsce lezy pod znakiem zapytania - nie moge opuscic Norwegii bez zgody lekarza :(
Zastanawia mnie teraz - kiedy bede mogl zaczac rehabilitacje skoro operacji nie bylo ?
Za 2 tygodnie powinienem byc w Polsce na urlopie o ile mnie puszcza i myslalem zaczac rehabilitacje tam . Mieszkam w Elku i juz szukam terapeuty ;)



Zmieniony przez - Pawelw86 w dniu 24.06.2017 12:11:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Rozumiem, natomiast w o obecnej sytuacji ciężko cokolwiek doradzać jak niewiadomo jaki jest stan uszkodzenia ponieważ postępowanie się wówczas trochę różni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1852
Mozesz rozwinac troszke temat ?
Zrobie usg jak tylko bede w Polsce , narazie nie mam takiej mozliwosci ( niestety sluzba lekarska w Norwegi jest naprawde zacofana )
Z tego co obserwuje to bol minal , od wypadku minelo 13 dni , jedno co zaobserwowalam to przy chodzeniu o kulach ok 2-3 min sinieje mi kolano ikopalce u stop robia sie na zmiane zimnie i cieple , wtedy sie klade i podnosze noge powyzej serca - pomaga :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Postępowanie zasadniczo różni się od stopnia uszkodzenia, zarówno jeśli chodzi o decyzje o operacji lub jej braku , przebiegu rehabilitacji , ćwiczeń w danym okresie , obciążeń itp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lek przeciwzapalny w bark (blokada)

Wiecej