SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Achilles

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Niby rehabilitacja trwa 8 tyg ale nie oznacza że wszystko będzie ok, ścięgno moze być jeszcze osłabione przez dłuższy czas.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 40 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 836
Anubis ma rację, jeśli będziesz nadal czuł lekki ból najlepiej nie ćwicz, a jak już naprawdę chcesz to ostrożnie, tylko pamiętaj, że wtedy może coś Ci się stać i achilles będzie Ciebie bolał jeszcze dłuuuugo. Ja na twoim miejscu bym dodał do tego 2-3 tygodnie, a dopiero potem trenował, sle to tylko moje zdanie :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1860
Nie planuje na wariata wrocic do treningow , zobacze jak bedzie przebiegala rechabilitacja .
Moze uda sie wrocic w okolicach pazdziernika , zobaczymy ;)
Dziekuje za porady .


Zmieniony przez - Pawelw86 w dniu 18.06.2017 12:21:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
dobre miesiące po zerwaniu achillesa. 2-3 miesiące to potrzebują sportowcy, którzy mają mega profesjonalną opiekę, załadowane full chemii itp.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Pawelw86
Na samym dole tej strony sa przedstawione dane osobowe o terapeutach tej kliniki . Wiecej informacji o nich widac po wcisnieciu `rozwin` , nie wiem czy czytal to Pan .
Moze to powie cos wiecej o tej klinice .



darujmy sobie forme per Pan na forum , przejrzałem dziewczyna czysto do pracy z dziecmi , chłopak bardzo podstawowe szkolenia i bez tkanek miekkich co tu beda istotne, rzuciałem hasło na naszym wewnętrznym branżowym portalu czy jest ktoś godny polecnia z Twoich stron jak bedzie odpowiedz dam znać



Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2017-06-18 22:12:24

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2017-06-18 22:12:42
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1860
Co myslicie o produktach tego typu :
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Collaregen-opis27210.html
Warto wspomoc sie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Nie ma co si po tym spodziewać czegoś szczególnego, sprawdź pw
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1860
Nie wiem czy smiac sie czy plakac
Zglosilem sie wczoraj do szpitala na planowana operacje ahillesa , oczywiscie przyjeli mnie , dali mi ladne szpitalne ciuszki , zdjeli gips , zalozyli welfron i kazali czekac .
Po 30 min przyszedl anestezjolog pogadac o operacji i co on dokladnie bedzie robil ( taki tutaj maja zwyczaj ) po czym poszedl i powiedzial ze zaraz przyjdzie chirurg zeby zaznaczyc miejsca gdzie dokladnie beda nacinac
Chirurg przyszedl po 10 min , kazal mi sie polozyc na brzuchu , cos podotykal , pomruczal pod nosem po czym stwierdzil ze zaraz wraca - no to czekam dalej
Wrocil z jeszcze jednym asem i znow cos dotykali ( rwalo mnie jak cholera , myslalem ze im j... ) , mruczeli i wydali opinie :
Operacji nie bedzie bo sciegno nie jest calkowicie zerwane , a oni takich przypadkow nie operuja i to bedzie lepiej dla mnie , poniewaz ominie mnie mozliwosc zakrzepow i reszty problemow pooperacyjnych - dopiero wtedy moglem wziasc lek przeciwbolowy .
Zalozyli nowiutki gips ( niedlugo zmienia mi na orteze , jak wszystko bedzie OK ) , kazali odstawic leki ktore przyjmowalem w zastrzykach w brzuch , dali recepte na leki przeciwbolowe , wyznaczyli date kontrolna na za 2 tygodnie i se poszedlem

Tak sie zakonczyl moj wczorajszy wypad do szpitala ( mialem stresa jak cholera )
Pozdrawiam


Zmieniony przez - Pawelw86 w dniu 23.06.2017 12:35:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Pawelw86
Witam
3 dni temu zerwalem sciegno achillesa



jak to było zdiagnozowane za pierwszym razem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1860
Lekarz ktory mie przyjmowal po wypadku wiedzial ze nie jest on calkowicie zerwany .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lek przeciwzapalny w bark (blokada)

Następny temat

Ograniczona ruchomosc w kolanie

WHEY premium