SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ach ten brzuszek:))

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy wiecie jakie sa dobre cwiczonka(ilosc seri,powtorzen,jakie obciazenie)na miesnie brzuszka(dolne).
A juz najbardziej wkurza mnie tluszczyk na tych miesniach:).W jaki sposob spalic to?
Jesli juz ktos mi odpisze to moze pomoze mi cos na schabiki(niewiem jak to sie fachowo nazywa)to na bokach.Za cholere nie moge tego spalic:)
Blagam pomozcie,bo mam kompleksy z tego powodu)
Z gory serdeczne dzieki!!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Gubienie tłuszczu to przede wszystkim dieta i ćwiczenia aerobowe. Brzuszkami nic nie zdziałasz jak nie zgubisz najpierw tłuszczu. Najlepiej o tym poczytaj w archiwum, było dużo takich tematów.

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spoko ale co jesli ja nie chce stracic na wadze.Czy to nie bedzie sie mijalo z celem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1821 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7849
Gdzies slyszalem ze taka glupia rzecz jak skakanka tobrze robi na brzuszek, ja sam kiedys probowalem i jednak troche tluszczu zgubilem.

--------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki ! Napewno spruboje
Czy plywani tez mi w tym pomoze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 339 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5206
Nie da się zrzucić tłuszczu i nie stracić na wadze!Można to zrekompensować nabierając masy mięśniowej poprzez normalny kulturystyczny trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czy nie lepiej pobiegać? Regularne bieganie może tu dużo pomóc.

ZENDEN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
Moim zdaniem nie da sie zrobic fajnego brzucha majac tzw. "boczki" poprez same brzuszki i do tego jechac na mase...lepiej sie odtłusc tak zeby było widac miesnie po napieciu na brzuchu poprzez bieganie i diete, a potem rób mase ...poza tym jak sie odtłuscisz to masa ci bedzie szybciej rosła

"Dzisiaj jestem mały, jutro bede duży"

Pozdrawiam
misoo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

!!!super-serie!!!

Następny temat

Ławeczka/klata/sztanga...

Wiecej