SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ach te zastrzyki..zaczęło sie...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 660 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8179
No i zacząłem w poniedziałek cyklik z Propa, Winsa i Pary - ten o którym pisałem ostatnio....

Pojawił sie niejaki problem...wczoraj zrobiłem pierwszy strzał z propa (10% - Farmadon) - wszystko poszło bez żadnego problemu...zastrzyk bezbolesny...zero krwi w strzykawce...nawet z ranki nie wyleciała żadna krew...wogóle miodzio....

Noga zaczęła boleć jakieś trzy, cztery godziny po zastrzyku...nie było żadnych drgawek, uczucia gorąca itp itd...więc wkłucie się w żyłę czy w naczynie odpada z góry...po prostu boli mnie jakby mi ktoś zaje.bał bejsbolem i nabił wieeeelkiego siniaka Słyszałem od niektórych że przy Propie to normalne (przy Dece czy Enanie nie odczułem tego rodzaju dolegliwości) tyle że troche głupio wyglądam w pracy jak tak kuleję....

Aż sie dzisiaj boje walnąć w drugie udo.........

A i wstrzykiwanie następowało powoli...bardzo powoli wraz z późniejszym dłuższym rozmasowaniem nogi pod prysznicem...więc w czym rzecz? :) I musze przyznać że rzeczywiscie noga w miejscu zastrzyku jest taka twardawa jakby coś tam było i część substansji sie po prostu jeszcze nie rozeszła....

Zastanawiam sie czy bezpośrednią przyczyną może być to że na treningu - godzinę po zastrzyku - robiłem nogi (bardzo lajtowo tylko uginania i wyprosty)....leciutkie 6 serii....ale nie sądzę....

Czekam na opinie...bo jak będę kulał na dwie nogi...to będzie lipa a nie mam ochoty walić w barki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Kuna stary nie wku.rwia Cię ten autobus - bo mnie jak skur.....n - kręcenie po Janika pętli Gocławia i jeszcze Abrahama - szlag mnie trafia jak wracam ze szkoły - z Mokotowa - na Chełmskiej wsiadam!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
wbiłes cała igłe ?? bo mozliwe ze wstrzyknołes pod skure nie w miesien i dlatego

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 660 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8179
Selko nie obrażaj mnie (powiedział Over zbolałym głosem)
Oczywiscie że całą wbiłem....i to robiłem zastrzyk cienkimi bo 0,5..więc znowu też tak za bardzo mięśnia nie poszarpałem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napewno pod skóre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 660 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8179
Nie no prosze was..........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Albo w nerw albo wy***any towar


Zmieniony przez - TEŚCIU w dniu 2004-12-14 09:40:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Ja zawsze unikam treningu parti mięśniowej w którą kułem nawet na nastepny dzień a co dopiero godzine po zastrzyku . Możliwe że to mogło byc przyczyną . Obserwuje to na sobie od wielu lat i nie potrafie dać takiej 100% odpowiedzi . Z moich obserwacji wynika że ma tu też znaczenie to czy walę w juz wcześniej dośc intensywnie kłutą część mięśnia (zrosty).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 660 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8179
No z nerwem lub treningiem kłutej grupy mięśni to mógłbym się zgodzić....

A wyje.bka nie wchodzi w grę....myślę że znana i lubiana na forum kobitka by mnie nie wywaliła - w końcu staly klient
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
no nie trenuj tej partii co kłujesz to powinien byc problem bo jak shoty robisz ok i towar pewnie tez ok to nie powinno bolec, mnie zawsze lekko zaczynało nastepnego dnia i odpuszczalo za dwa dni ale to był lekki ból ze mogłem biegac i chodzic i zapominałem o nim

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 660 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8179
Ok zobaczymy...dzisiaj popołudniu druga noga....więc albo będę skakał na jednej...albo chodził ze dwa dni o kulach - dam se raaade

Thx bro's...po soku jak wejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 660 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8179
Selko Tobie jakoś wejść nie chce - chyba dawałem przy jakiejś okazji...reszta wskoczyła...dzięki jeszcze raz :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna po metce

Następny temat

Jaki jest najlepszy steryd???!!!

WHEY premium