SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ach te uda :(

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanko, wiem że o udach było już dużo, ale może dowiem się coś jeszcze. Mam 176 cm i dosyć "duże" udo, jak można skutecznie wyszczuplić i ujędrnić zwłaszcza jego górną wewnętrzną część.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Missy ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1897 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9840
Tu jest troche na ten temat.

Magdalena Lipinska

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Missy, cos nie wyszlo ?

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 130 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3893
Jestem zwolennikiem ćwiczeń kondycyjnych i angażujących cały lub prawie cały aparat ruchu. W celu ujędrnienia, wewnętrznej strony ud najbardziej stosowny wydaje się być basen (żabka i dowolne style gdzie nogami machasz jak do kraula), jazda na rowerze ALE z użyciem nosków lub pedałów zatrzaskowych (kładź nacisk na unoszenie, ciągnij stope do góry) oraz skip A i większość ćwiczeń rozciągających, przygotowawczych do szpagatu.
Jeśli ćwiczysz też brzuch to pewne korzyści dla wewnętrznych stron ud odczujesz przy unoszeniach prostych nóg leżąc lub wisząc. Energicznie wykonywane brzuchy z mocno ustalonymi nogami (np pod kaloryferem) też pomogą przyczynić się do porządanego efektu.
Być może okaże się, że ww ćwiczenia na brzuch spowodują rozrost ud - wtedy trzeba będzie ich zaprzestać i szukac aktywności tlenowej lub innej długotrwałej tak jak opisywałem to na początku.
Jeśli nie masz ochoty eksperymentować i szukać własnego idealnego rozwiązania - po prostu truchtaj i co kilkaset metrów porób skip A - takie rozwiązanie dla leniwych.

H C H T X C czyli

Hard Core
Hard Tail
Cross Country

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Missy ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1897 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9840
Sorki:)
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=28530

Magdalena Lipinska

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Bardzo dziekuje za zainteresowanie i rady.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

płatki owsiane

Następny temat

ramiona

WHEY premium