SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Abgymnic...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 27170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Własnie..co o tym sądzicie? na kulturystyce nieznam sie kompletnie..przydalo by sie troche wiecej sily..niechce sie "przypakowac" a niestety mam malo czasu i nie dam rady systematycznie cwiczyc..powiedzcie cos na temat tego urzadzenia..to nie jest jakis bajer czy rzeczywiscie cos daje? THX

..lucek..
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
nic a nic- juz wiecej dadza Ci zwykle pompki i brzuszki...

"Bądź silniejszy, a będziesz miał rację".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1565 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27417
a właśnie....niedawno zaczęto reklamować coś podobnego z nazwą "gym coś tam" za (i tu oklaski!) 599zeta(!!!)...to nie jest podobne do abgymniców i tym podobnych...jeżeli ktoś już to ma(nie wierze w to jakoś to niech się podzieli działaniem...choć coś nie wierze w działanie żadnych elektronicznych "gówienek".
nie dajcie się złapać na reklamy!najlepszy jest pot i ciężki trening= satysfakcja i samozadowolenie z siebie
pozdro

"Użyj moczu, Luke"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Poczytaj-jest o tym pełno=-wpisz do wyswzukiwarki AB Gymnic i masz....

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail
1

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Z tego co tu czytalem juz wiele nt. abgymnic'ow i innych takich to:
- generalnie wszyscy obrazaja, ze do dupy itd.
- chyba na fitnessie byl kiedys test tych elektrostymulatorow (nie pamietam niestety kto go przeprowadzal, sorry guys)
- pozytywnie wypowiadano sie jedynie o ich wplywie na brzuch, jednak na cala reszte "nie dzialaja".

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."
1

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 717 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19854
Ab Gymnic to nic niewarty smieć,po pierwsze w reklamach mowia ze to spala tłuszc co jest totalną bzdurą,prawda jest to ze wyrabia on miesnie ale w minimalnym stopniu juz wiecej da cwiczenie brzuszkow jezeli ktos chce wyrobic sobie brzuch,po drugie w reklamie mowili ze tego rodzaju stymulatora miesni uzywał michael jonson,tak ale pomiedzy abgymnikiem a tym urzadzeniem ktore on uzywal jest roznica jak pomiedzy najnowszym mercedesem sel 600 a 30 letnim maluchem,i uzywał to jak był po kontuzji w czasie w ktorym nie mogł normalnie trenowac.Akurat ostatnio jeden znajomy co uprawia judo leczył kontuzje i wlasnie rehabilitacje przechodził min na stymulatorze miesni ale to byl profesjonalny sprzet za kilka tysiecy złotych a nie abgymnic za 50 zł.I jeszce jedno tak na marginesie abgymnic jest bardzo wadliwym urzadzeniem jak wytrzyma 3 dni to juz chyba sukces.Akurat sam sie kiedys zainteresowałem tym elektrycznym badziewiem i podam takie małe dane statystyczne w sklepie makro na 100 sprzedanych sztuk było 91 zwrotow,a w carrefurze na 150 sprzedanych mieli 120 zwrotow,wiem to bo muj sasiad myslal ze dzieki temu bezdie wygladal tak jak ci goscie z reklamy i kupil go nie co ze go to poparzyło na brzuchu to po 1 dniu mu sie to zepsuło.ale przynajmniej dobre było to ze jak sie z tym przyszło do sklepu to nawet nie pytali i niesprawdzali co sie stało tylko od razu wyplacali pieniadze.Więc dlatego nie proponował bym nikomu kupna tego urzadzenia bo to poprostu nastepny wynalazek ktory ma na celu nabic kasa w czyjesc kieszenie.
PS.gdyby to było rzeczywiscie takie dobre to by wszyscy kulturysci chodzili obłozeni abgymnikami i by splajtowały wszystkie siłownie.
pozdrawiam wszystkich!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4838
Moj kumpel sprzedawal kiedys to cos przez internet. Musze powiedziec ze zamowien mail calkiem sporo. Kilkanascie dziennie czasami ale sam przyznaje ze to nic nie warte. To powie chyba kazdy kto pocwiczy na tym troche czasu i zobaczy swoje wspaniale wyniki ( praktycznie zadne). Jak ktos juz ma abgymnic w domu to moze go otworzyc. Przy odrobinie szczescia mozna znalezdz tam tajwanskie gazety ( tak przypuszczam bo jakies niezrozumiale znaczki) Pozniej tylko kurs jezyka tajwanskiego czy jakiegos tam i mozna sobie poczytac. To przyniesie pewnie wieksza kozysc niz korzystanie z tego uzadzenia. Pozdrawiam.
1

I Herkules dupa, kiedy ludzi kupa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 520 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9935
moja mama kupiła ab gymnic ja urzywalam i G**NO DAJE!!! niedajcie sie oszukac bo tylko strata pieniedzy

giiNgeRrKa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 569 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5537
ej ludzie abgymnic to nie jest złoty srodek na wspaniałe ciało i siłe nawet w gazetce dołaczonej do tego urządzenia piszą ze on nie jest w stanie zastąpić normalnych treningów i ze stosuje sie go jako urządzenie dodatkowe . Co byscie nie gadali to po pierwszym uzyciu miałem zakwasy na bicu , to jest jak z treningiem ... samo to ze trenujesz nie znaczy ze bedziesz miał ciało jak w slonecznym patrolu trzeba cwiczyć mądrze i dokladnie.Czytałem kiedys o jednym kulturyscie którego zapytano o technike ćwiczenia , jak ty cwiczysz ... cos tam :) on odpowiedział " ze słucha swojego ciała i jesli cwiczy np bicepsa to robi to tak zeby był on maxymalnie uzywany " a do abymnica ma sie to tak ze wiekszosc ludzi nie ma pojęcia jak sie tym obchodzić, więc jesli żle cwiczymy nawet na siłowni to efektów poprostu nie bedzie . W większości przypadków wypowiadają sie tylko ludzie którzy widzieli to w reklamie lub słyszeli od innych ludzii wygłaszają swoje ograniczone jednoznacze odpowiedzi.
Jesli nie macie czasu albo poprostu jestescie cholernie leniwi to kupcie se takie cos jest to lepsze od nic nierobienia a jesli cwiczycie to tez se kupcie gdyz po cięzkim trenigu mozna sobie ustawic na lekki masazyk który działa naprawde rewelacyjnie na obolałem mięśnie.

"sztuką jest żyć a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy "
1

_SFD JUJITSU TEAM_
"Jeżeli nie wiesz człowieku jak postąpić, na wszelki wypadek postąp uczciwie."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestaw ćwiczeń

Następny temat

Przyrosty

Wiecej