SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

A może jakaś bułeczka na redukcji ?

Wysłana -
Witam !
Chodzi o REDUKCJĘ. Jeśli chodzi o chlebek jaki obecnie od dłuższego czasu stosuję do jajecznicy to jest to chlebek 7 zbóż z biedronki, dokładnie ten

Czy można zastąpić ten chlebek ? Jakaś bułeczka albo jakiś inny chleb ? Najbardziej bym jakaś bułeczkę z chęcią wziął, może ktoś coś poleci? SKLEP do jakich mam dostęp to tylko BIEDRONKA,LIDL,AUCHAN,LEWIATAN,EKO

DZIĘKI Z GÓRY !

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
U mnie czasem wpada, ale lepsze są tego typu z firmy Oskorba, w Auchanie, Netto, Tesco.
Wysłana -
A żadnej piekarni w pobliżu nie masz by nie jeść z ciast mrożonego, jak chcesz to w lidlu są bio bułki żytnie owsiane.
Wysłana -
Istotny jest skład pieczywa. Wymieniony przez Ciebie jsk najbardziej może być elementem diety.
Wysłana -
Wiadomo aby najlepiej wybierać na naturalnym zakwasie bez zbędnych dodatków bowiem jeśli czasem wpadnie taki który podałeś to spokojna głowa.
Wysłana -
mieszkam na wiosce, do miasta mam 11 km. Ale ten chlebek akurat ma długi termin ważności ( półtora tygodnia średnio jak dobrze pamiętam ). Tylko powoli przestaje tak fajnie wchodzić. Dawno bułeczki nie jadłem, dlatego o tym myślałem. Ale akurat te dostępne sklepy mam z mieście najbliższym.

To jest akurat chlebek który jem średnio koło 600 dag tygodniowo. Właśnie też chlebek do jajecznicy. I tylko ten chlebek z obrazka.

Zmieniony przez - DanielKeczup w dniu 2018-02-13 12:50:29
Wysłana -
W biedrze jest całkiem spoko chleb żytni 100%, co prawda jak większość jest z mrożonki ale w smaku jest git i ma spoko makro ;)
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź