sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Po 35 roku życia

Dodaj odpowiedź

AURA MOCY - TRÓJBÓJ SIŁOWY

Wysłana -
"Nie da się jej udać surowym grymasem z tandetnego filmu akcji czy próżnym napinaniem wirtualnych mięśni, napompowanych ciężarami dla lalek Barbie. Siła musi być wypracowana na polu bitwy, obojętnie, czy jest to Corral O.K, ring kickboxingowy, czy klatka do przysiadów."
P.Tsatsouline "Więcej niż bodybuilding"

Witam wszystkich serdecznie. Nareszcie nadszedł czas na nowy dziennik.

Dzięki wam I sobie udało mi się przebrnąć drogę od rubasznego hulaki do aktywnego sportowo tatuśka. Te dwa lata wypaliły 32kg zbędnego balastu i nauczyły radości z ćwiczeń siłowych. Było zaskakująco łatwo I historie o gubieniu potężnych kilogramów nie robią już na mnie takiego wrażenia a opowieści ludzi wiecznie odchudzających się, stały się żenujące.

Przez te niecałe dwa lata nauczyłem się tez kilku rzeczy o sobie a najważniejszą z nich jest poznanie co najbardziej mnie kreci w treningu na siłowni.

Od dzisiaj koniec z pomiarami I beztroskim treningiem intuicyjnym. Koniec zabawy, czas na wyzwania.

CEL: Chodzić w aurze mocy
Cel nadrzędny, jest dość mglisty i subiektywny. Droga do niego jednak, wydaje się być prosta. Gdzie najlepiej widać czystą siłę? Gdzie wydolność, czy skomplikowana technika nie odgrywają pierwszoplanowej roli a decyduje czysta siła?
TRÓJBÓJ SIŁOWY - kwintesencja żelaznego treningu.

Żeby nie było tak mgliście, no i w TS liczy się wynik, to potrzebne są stopnie.

2016 – Wyrównanie porachunków

Do końca tego roku, planuje rozprawić się z magia cyfry 150kg, w zeszłym roku się nie udało, (nie tylko mnie zresztą). Trzeba coś sztandze udowodnić. Minimum - wycisnąć, maximum - wycisnąć z zatrzymaniem.

SQ:170kg,BP:150kg,DL:215kg (535)

2017 – minimum przyzwoitości

Żeby się waliło paliło muszę wyciągnąć ćwiartkę.

SQ:190,BP:150kg,DL:250kg (590)

2018 – siadaj I wyciągaj wnioski

Dwójka z przodu w siadach, wstępna analiza jak I na co reaguje I przygotowanie szczytowej formy pod określoną datę.

SQ:210kg,BP160kg,DL 250kg (620kg)

2019 – rozpoznanie terenu

Przygotowanie I start w 2óch zawodach jeszcze z seniorami. Bez walki o podium, typowo wywiadowczo

SQ: 220kg,BP160kg,DL260kg (640kg)

2020 We are the champions

Przygotowanie I walka o mistrzostwo Szkocji weteranów grupa M1 (RAW).

W dzienniku tym zobaczycie, rzetelne sprawozdanie z większości planów z książek: Siła dla ludu I Więcej niż BB.
Będzie practice, practice, praktice.

Co przemawia za osiągnięciem celu?
- bardzo chcę
- nie mam nic lepszego do roboty
- uwielbiam
- mam was
Kłodami pod nogami mogą się okazać:
- ćwiczę sam
-mam małe dzieci i bardzo lubię spędzać z nimi czas
- rychło w czas się obudziłem

Oczywiście liczę na waszą dalszą obecność w moich poczynaniach, nikt tak nie doradzi, nie dopatrzy, nie naprostuje i nie zmotywuje jak wy.
Jeszcze wyniki z Mistrzostw Szkocji Weteranów z zeszłego roku:

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
no cześć, powodzenia ale będą jaja jak np będziesz miał eksplozję mocy i na klate ciśniesz 200
Wysłana -
No ktoś tu ma kojones ze stali. Gruby długi plan. Podoba mi się!
Wysłana -
Będzie dobrze.
Tobie wszystko wchodzi zadziwiająco łatwo.
PESEL będzie nieco psuł, ale moim zdaniem Ty zarówno fizycznie jak i wolicjonalnie jesteś stworzony do siłówki i do osiągania wyznaczonych celów.
Nie napiszę otwartym tekstem o suplementacji. Sam pewnie zadasz sobie na poszczególnych etapach pytanie o zakres tejże.
Mamy w dziale hipopotamy , które marzą o byciu wyścigowym ogierem na Służewcu, buldogi próbujące sił w wyścigach chartów, tygrysy wrzucające sobie na grzbiet kilkunastogodzinne jednostajne cierpienie-będziemy mieli niedźwiedzia , który chce być niedźwiedziem.

Będę kibicował.
Wysłana -
Bomba
Ale pierwszy start to przyspiesz w czasie

Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2016-06-16 20:03:39
Wysłana -
Fan Twój plan na przyszłość robi wrażenie. Podoba mi się Twoje podejście. Z takim podejściem i cierpliwością wierzę, że Ci się uda.
Trzymam kciuki.
Wysłana -
Pięknie to napisał heinz -"będziemy mieli niedźwiedzia , który chce być niedźwiedziem."

Z przyjemnością będę zaglądał do twojego dziennika. Powodzenia i wytrwałości.
Wysłana -
Jestem i ja. Trzymam kciuki za realizację planu, bo widać że konkretny
Wysłana -
Startuj chłopie wcześniej...zobaczysz, co i jak, pewnie sie sporo nauczysz. Bez ciśnienia na miejsce. Będę stałym czytelnikiem :)
Wysłana -
Znalazłem i ja.
Wysłana -
Szkoda chłopa
Oczywiście będę zaglądał.
Strona 1 z 180
Dodaj odpowiedź