SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AURA MOCY - TRÓJBÓJ SIŁOWY

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 468295

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siady weszły ładnie, prawie wszystkie cacy, ale nie było tej petardy. Czwarta seria bez pasa, bo zapomniałem założyć a w ostatniej 6 repsów przez pomyłkę.
Przed dyndanie na drążku po półtorabrzuszki (tragedia tu jest i to nie jest śmieszne, bałem się schylić po telefon).
Następne siady znowu 150, ale myślę, że po raz ostatni i będzie można dodawać.

SQ: 5x5(+1)x150
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyjątkowo założyłem pas, po wgraniu pewna ciekawostka się pojawiła. Ma ktoś pojęcie, jaki wpływ na pikawę ma brak założonego pasa? Widać jak na dłoni, że czwarta zapominalska seria odstaje?



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie chce mi się już tu być. Każdy wie, że w dzisiejszych czasach liczy się kasa misiu kasa, to po co o tym tak wyraźnie krzyczeć? A u mnie liczą się ludzie i dobrze mi z tym.

Pozdrawiam wszystkich, którzy wiedzą, że właśnie ich chciałbym pozdrowić. No i życzę wam osiągnięcia waszych celów.
Trzymajcie się ekipa, wspaniali z was ludzie i macie pasję a to grunt. Będę trzymał za was kciuki. Bóg da, to gdzieś jeszcze na siebie wpadniemy

Dobra, teraz trzeba znaleźć jak się usuwa konto

panie Janku, ostatnia prośba, kłódeczkę proszę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627364
Fans - o tym samym pisałam dzisiaj rano u siebie. I nie zrobiłam tego ze względu na super ludzi - a Tym mniej super nie dawaj satysfakcji ze maja wpływ na Twoje decyzje.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bieganie po górach zdobywa popularność

Następny temat

DT Tri. Cel=czołówka amatorów w PL

WHEY premium