SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AURA MOCY - TRÓJBÓJ SIŁOWY

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 466854

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1763 Napisanych postów 2895 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 73364
ej no fan
ty się weź ogarnij i dawaj tu
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 819 Napisanych postów 4534 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262186
Fans z tego co widzę, twoje plany sięgają 2020r, więc gdzie ty uciekasz ? Zrealizuj swój cel, tak jak zaplanowałeś, a potem możesz iść gdzie chcesz.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2141 Napisanych postów 4613 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530526
Niestety fan pozostaje głuchy na nasze nawoływania . Fan będzie Ciebie tu brakowało. Jesteś osobą która mnie dopinguje do intensywniejszego treningu poprzez to co robisz, no i wprowadzasz ożywienie na forum które lubię . Fan odpocznij ze dwa tygodnie i wracaj. Czekamy


Zmieniony przez - jsdolan5 w dniu 2017-11-20 22:00:13
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Projekt "fans be SFD+35" nie powiódł się Jednak jak się ćwiczy w samotni, to takie rozkminy do łba przychodzą, że trzeba być takim świrem jak fans, żeby je zrozumieć. No a gdzie sportowe świry przesiadują? No gdzie
Jakbym widział, jakie tu piękne sentencje powklepywaliście, to pewnie szybciej bym na to wpadł

Tak czy owak, fans wraca i będzie was zamęczał. Wora pokutnego nie założę, ale jak ktoś wymyśli karnego jeżyka to się podejmę

Żeby nie było, że się opyerdalałem, wyniki testów na ten rok:
SQ 210 (filmu brak, koleś zadzwonił i wyłączył mi kamerę, więc się nie liczy , ale poszło)
MC: 242.5 znowu Gwidu by nie zaliczył, bo film mam tylko z 240kg, Paluchy mi od tych zamków popuchły i kamery wogóle nie włączyłem. Za to ćwiartka nagrana (tylko qrwa zostałą na ziemi
BP 145kg, bez historii, wyrównana życiówka. 150kg poszło ze 4cm od klaty

Jest jak jest, Ghorta chyba miała trochę racji, że 531 to trzeba podkuwać jakimś wspomaganiem. Ciężko się zregenerować po tych plusach
Dobra, spadam ponadrabiać zaległości w dziennikach.



6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130566
Te paski na 1p to rzeczywiście lipa!!!!!!!

A jest jakiś przepis odnośnie rodzaju MC?
Podnosisz i tyle wg mnie a to jak się rozkraczysz (rozstawisz stopy) to chyba bez znaczenia.

A tak ogólnie to jakiś chudy jesteś! Tylko pucułowaty na twarzy . Prawdziwy natural
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
"Bój się Boga, Jaśku! Nareszcie jesteś"
tak się zastanawiałem czy wytrzymasz, bo ja po krótkim zastanowieniu o przerwie na forum stwierdziłem że to bez sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pani Janku, to taki żarcik o niekończącej się historii klasyk vs sumo. Bawi mnie to okrutnie, więc nie mogłem się powstrzymać. Czarny wyszczupla, spasiony jestem jak prosiak na wesele.
Kabo, mi to zajęło dłuższą chwilę

A teraz pani z warzywniaka(prawie 50cm fatu) vide rozwinięcie tematu z dziennika Kabo
drążek najlepszy na bicek












Zmieniony przez - fanslaska w dniu 12/17/2017 8:49:35 PM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130566
Na pierwszym foto biceps ma niespotykany kształt
Na pozostałych jest taki jak u innych
(No i chociaż czarne to nie wyszczupla za bardzo )
Przy MC widać, że jesteś proporcjonalnie zbudowany!
A na zbliżeniach jesteś dzik!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Na pierwszym foto biceps ma niespotykany kształt



Właśnie o tym pisałem u Kabosa - naprawdę dziwnie wygląda, jakby kiedyś był zerwany, albo wyciągnięty w photoshopie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130566
To bardziej wygląda na majstrowanie przy bicepsie
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bieganie po górach zdobywa popularność

Następny temat

DT Tri. Cel=czołówka amatorów w PL

Wiecej