SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AURA MOCY - TRÓJBÓJ SIŁOWY

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 468392

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Fans -nie wymiękaj-nie ma żadnych podjazdów z mojej strony-zobacz jak mnie wszędzie oceniają po wstawieniu filmików -powinienem już przestać trenować :)

Nawet Kondzio powiedział,że wszystko robię źle w wyciskaniu leżąc.

I co?
Jadę dalej i tyle :)

A poza tym-to kiepska wymówka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Słabe to. Tak się chyba teraz pisze.
Na dobrą sprawę wygląda to tak, że gdy Ty nas potrzebowałeś, byliśmy tu. Gdy my będziemy potrzebować Ciebie, a uwierz, że może się to zdarzyć, Ciebie nie będzie. Słabe to.
I nie chodzi mi tu o jakieś porady, wspieranie czy inne ch**u muju, ale choćby o trochę hejtu w dziale.

Wzruszenie ścisnęło mi gardło

PS. Podpisuję się pod wszystkim co Masti napisał o swojej technice

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
fan
Ja pomimo wieloletniego doświadczenia i startów , ciągle odkrywam swoje możliwości i słabości.
Kiedy zakładałem swój DT w tym dziale , to nie po to żeby się chwalić ale po żeby znaleźć motywację dla siebie...oraz pokazać innym że wiele rzeczy jest możliwych i wiek oraz rózne historie zarówno życiowe jak i zdrowotne są do pokonania.

Taka pasja jak Twoja powinna Ci pomagać w pokonywaniu wszelkich barier....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130937
Fan - wstaw tutaj to foto z FB i nie będą Ci pisać, że robisz coś nie tak!
Ten dział tak ma, że każdy ma swoje zdanie
Przecież to wszystko było do tej pory takim dopingującym przekomarzaniem się.

A ja byłem gotów pomyśleć, że wkroczyła tu Twoja szanowna małżonka i zobaczyła Twoją prośbę o linka do Kasikitki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
ojan
Fan - wstaw tutaj to foto z FB i nie będą Ci pisać, że robisz coś nie tak!
Ten dział tak ma, że każdy ma swoje zdanie



To fakt na FB fotka jakiegoś naładowanego smoka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
_Szajba_

I nie chodzi mi tu o jakieś porady, wspieranie czy inne ch**u muju, ale choćby o trochę hejtu w dziale.



ja zostaję więc na odrobinkę hejtu bez zbędnego ch**u muju zawsze możecie liczyć

fan rób swoje i nie pierd*l
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Fan no co Ty nie osłabiaj ziomali
Sam mówiłeś że Dolny Śląsk nie pęka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12166 Napisanych postów 22007 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627423
Na dobrą sprawę wygląda to tak, że gdy Ty nas potrzebowałeś, byliśmy tu. Gdy my będziemy potrzebować Ciebie, a uwierz, że może się to zdarzyć, Ciebie nie będzie- prawdę Szajba napisał ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 231 Napisanych postów 518 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78460
Fans, no coś Ty, nie uciekaj stąd!
Każdy ma chwile "słabości" ale takie jest już życie - niekończąca się sinusoida.
Ja też w 90% trenuję sama, publikuję postępy w internecie, bo na żywo nie mam odpowiednich partnerów treningowych. Po każdym filmie, który wstawię oczekuję krytyki, bo jeszcze się taki nie urodził, co by wszystko robił idealnie. Dzięki temu się rozwijamy. Jak nas tylko głaszczą po główce to stoimy w miejscu (bo tak jest milutko i cieplutko, nie?)
Masz super ciekawy dziennik (mój ulubiony ) i w kilka osób na tym forum tworzymy społeczność nie tylko pięknych ale i silnych
Jak Kitka prosi to już nie masz wyjścia i musisz zostać
1

DT Przygotowanie do startów w Trójboju Siłowym Klasycznym i Wyciskaniu Leżąc - sezon 2017/2018
http://www.sfd.pl/DT_Kitka__trojbój_i_wyciskanie_leżąc-t1155570.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Teraz dopiero pacze co tu sie odp*****la Fans daj spokój, rób swoje, nikt Ci tu na złość nie robi. Nie zachowuj się jak rozkapryszona dziewczynka Jeden z lepszych dzienników w tym dziale prowadzisz.
1

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bieganie po górach zdobywa popularność

Następny temat

DT Tri. Cel=czołówka amatorów w PL

WHEY premium