SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AURA MOCY - TRÓJBÓJ SIŁOWY

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 466853

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tez ich szanuje, ale tylko na odleglosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
A jakieś konkrety wagowo- obwodowo-zdjęciowe ?


Ja we Francji byłem w 2007 -było fajnie,specjalnie problem ten nie rzucał się w oczy.

Ale już w 2010 -tragedia !-wieczorem czarno na ulicach i agresywnie.

Od tamtego czasu zastanawiam się-o co tu właściwie chodzi ?

Jest kilka teorii -ale nie nadaje się to do opisywania,bo wkroczymy w kontrowersyjną strefę polityki i religii-a unikamy tutaj takich tematów .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Będą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5913 Napisanych postów 9091 Wiek 64 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 345732
Fan tak sobie myślę że najwyższy czas wziąść się w garść ,110kg chłopie jak ta waga Ciebie lubi -Pamiętam jak w maju zeszłego roku zakończyliśmy redukcję przyszło Tobie ponad 20kg a mi 10 razy mniej ,a od tamtego czasu jeżeli dobrze pamiętam już gubiłeś kilogramy.
Tak sobie myślę ( nie życząc zle ) -----że gdybyś został unieruchomiony z różnych przyczyn na kilka miesięcy to i może i 120kg by wpadło
Walczyłeś z taką wagą i dałeś sobie radę ,ale czy na pewno ,moim zdaniem musisz nauczyć się utrzymywać wagę na dłuższy okres czasu ,nie rób restrykcyjnej diety do 90kg bo to nie Twoja waga na razie spróbuj zejść do 100kg i utrzymuj dłuższy czas ,a póżniej zdecydujesz czy zejść niżej
Teraz masz 36lat --zaraz 40 ,45 --i siątka a wtedy odchudzanie i redukcja już nie jest taka łatwa i nie zejdziesz tak łatwo z 120-30 do 100 jak teraz to robisz


Zmieniony przez - Jawor50 w dniu 2017-08-17 23:18:59
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marku madrze piszesz. Problem to ja mam taki, ze na wadze przybieram od samego patrzenia na jedzenie. drugi jest taki, ze w pracy i po niej malo sie ruszam a wysilku na treningach to mam do kupy 10min. Jeszcze chila i trzeba bedzie zajumac tytul dziennika tatunciowi bo te 120+ do 2020 nie bylby wielkim problemem dla mnie.
Na czas redukcji zaloze nowy dziennik, bo nie przystoi paskudzic obecnego - nie pod takim tytulem Pomierzylem sie i porobilem foty, ale lapek mi siadl, zona cale zycie zajeta na swoim, mlody zaczal bawic sie w youtubera wiec nawet na sekunde mi nie odstapi a skautka nawet jak nie oglada bajek na swoim to i tak musza leciec. Gdzies popelnilem blad.
Na zdjeciach wygladam jak wujek Janusz, ktory w zyciu sztangi nie widzial a pomiary zalamalyby najtwardszych tak na marginesie, w pasie na wysokosci pepka obwody mam wprost proporcjonalne do wagi - zawsze (+-2) tez tak macie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
Ja mam waga+15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
Fan zostaje Wendler
facet to swir !!!! waga ci poleci masakrycznie (niewazna w która strone ale poleci )
czekam na alajzego , bo jak sam rozpisalem na repsy jego program, to w 2 h bedzie ciezko sie wyrobic !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2141 Napisanych postów 4613 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530526
KEBUL74
Fan zostaje Wendler
facet to swir !!!! waga ci poleci masakrycznie (niewazna w która strone ale poleci )
czekam na alajzego , bo jak sam rozpisalem na repsy jego program, to w 2 h bedzie ciezko sie wyrobic !



Jak jeszcze Fan zacznie trening tą metodą to założymy kółko miłośników Wendlera . Fan zaczynaj, czekamy
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
to może napisz od razu co zamierzasz, bo na moje oko to z tego rozpasania teraz utniesz węgle do zera, czym zwalisz wodę do stówki, a później jak nie będzie szło dalej będziesz szukał pomocy? hehe
waż, notuj i tu wpisuj bo przy tam jak Tobie idzie redukowanie to bez tego się nie obejdzie
ustaw sobie na początek, b250 t100 ww275, będzie ~3000kcal, zacznij ćwiczyć i zobaczymy czy coś się zacznie dziać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kabo, jednak żyjesz, cieszę się.
Przejrzałęś mnie
Dobra, zrobimy tak, przez tydzień zrobię jak piszesz bez ustawiania - bo tego nie umiem Wtedy zobaczymy jak to wygląda i będziem wprowadzać zmiany. Ok? Ale to w nowym dzienniku, który włąśnie założyłem.
ps. woda wodą, ale zobaczysz, że najprawdziwszego fatu to odłożyłem jak miś polarny.
3
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bieganie po górach zdobywa popularność

Następny temat

DT Tri. Cel=czołówka amatorów w PL

Wiecej