SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ATP(adenosine5'-triphosphate)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1993 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29121
Czy ktos stosowal ATP(adenosine5'-triphosphate)jesli tak to jakich efektow mozna sie spodziewac i czy warto w to zainwestowac?
Chodzi mi konkretnie o suplement ADENERGY poniewarz slyszalem ze daje niesamowita sile.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Daj jakiegoś linka do tego produktu. ATP nie przenika do komórek - nie da się go zastosować drogą pokarmową.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
pewnie chodzi o adenergy optimum nutrition

http://www.1fast400.com/p977_Adenergy_Optimum_Nutrition.html 

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 65 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24422
oto rewelacyjna opinia jednego z userów:

BAD STUFF
BAD STUFF
BAD STUFF.....

Come on guys post good reviews. Let people know why the stuff is Good or Bad. Not picking on anyone but let's help people. This stuff IMO sucked because it did diddly. My 2 cents.

Pozdrowienia

LONGUS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1993 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29121
chodzi mi oadenergy firmy ON
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Sam nie wiem, co o tym myśleć?... Z jednej strony, to postępy chemii bionieorganicznej są ogromne, więc możliwe, że jakiemuś laboratorium udało się wytworzyć stabilny i biodostępny (jak w opisie)ATP. Z drugiej jednak, gdyby badania kliniczne potwierdziły aktywność podobnej substancji, to byłaby to rewolucja w medycynie, i na pewno o czymś takim byłoby głośno.
Gdyby udało się wytworzyć biodostępny i bioaktywny ATP, docierający do komórek mięśniowych i nie rozkładany wcześniej do kwasu moczowego, to (nie mówiąc już o wspomaganiu wysiłku) byłby to przełom w leczeniu wielu chorób, chociażby serca. Natomiast ze wspomagania natychmiast zniknęłaby kreatyna, karnityna, ryboza, koenzym Q10 i jeszcze kilka, innych suplementów. Je stosujemy bowiem po to, aby podnieść poziom ATP w komórkach mięśniowych, bo samego ATP nie da się zastosować.
Gdyby to ATP działało, to nie bardzo wiem, czemu miałyby służyć dodatki w tym preparacie?...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
produkt jest bardzo ciekawy! wprowadził go także Ultimate
Ad-Energy - próbował z tego co wiem bimek - wiec czekać trzeba na niego.
jako dodatek na powera, moge sie założyć że musi dawać niezłego!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
aaaaaa
juz widze ten post !!!!!
pisalem wyzej !!!!
tak wiec powiem ze razem z kolesiami z niemiec sobie zafundowalismy zaraz na poczatku ten AD ENERGY
I 100% opini jest takich samych ........
rewelacja
dziala
nie wiem co ?
nie wiem jak ?
ale to cos dziala i to od pierwszej tabletki !!!!!!
czujesz sie lekko pobudzony ( w srodku jest komplex ziolek termo..)
na treningu jest rewela - tak jak kiedys robilem po efi.... ups , pompa jest dobra
po treningu nie ma odpustu - delirium !!
fajna regeneracja
kurde nie ma sie czego czepic
ja to sprawdzalem na biezaco - trening po treningu
koledzy w niemczech robili cale cykle i ponoc wzrost sily jest za***isty
koles co trenuje 12 lat ( olimp go zna - to ich dystrybutor) po AD zrobil w tydzien 5 kg wiecej !!!!!!!
wg mnie to pobija NO2 .... na łeb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
ps
dodam tylko
nie jestem taki d**** zeby nie zauwazyc roznicy w dzialaniu efi , thermo - I CZEGOS NOWEGO - INNEGO - fajnego .......
tak btw..........
nie sprzedaje adenergy !!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bimek ja ci to załatwialem i mi o tych wspanialych wynikach nie mowisz zdrajco?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
hmm, ma ktos jakies badania ? moze na Grasie poczekamy, sprzyda sie cos, bo az mi sie wierzyc nie chce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer z kreatyną

Następny temat

jak to wszystko dawkowac

WHEY premium