SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ATD przez cały cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam będę brał metanabol 20mg ed i kupuję ATD. Jednak z tego co wiem to meta silnie zwieksza poziom esrtadiolu a ja musze na niego uważac bo już jest wysoki na offie. Czy rozsądnie byłoby brać ATD 1 kaps 25mg na noc w trakcie cyklu? Po 5 tygodniach mety brałbym go dalej w celu "odblokowania" az do końca opakowania. Czy może brać ATD dopiero jak zacznie się coś ze mną dziać? Sutki itp.

Nie piszcie o ankiete bo ona wam w niczym nie pomoże, jestem zdecydowany na te środki więc porady "czy jest dieta a czy jest trening" mnie nie interesują.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A może lepszy będzie Nolvadex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 673 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7272
jesli zdecydowales sie na sterydy to mozesz dac ATD badz nolvadex (taniej wyjdzie nolvadex 10mg ed) tylko ze musisz ciagnac przez caly cykl i przez 4tyg po cyklu jako odblok

Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
sprobuj na poczatek cyklicznie zazywac samo atd - moze sie okazac, ze bedziesz na tyle zadowolony z rezultatow, ze szpryca bedzie zbedna na tym etapie. zwlaszcza, jak polaczysz atd z dhea.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chudzina rozważałem takie rozwiązanie. Pol opakowania zjesc, zrobic pare tyg przerwy i pozniej zjesc reszte (po 25mg dziennie) tylko że ja głupi jestem i chcę odrazu więcej więcej i waham się nad tą metą. Zobaczę jeszcze jaka mete mam do wyboru u kolegi i w razie czego sprobuje samo ATD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 128 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4257
A dlaczego do ATD dhea?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
przy takiej dawce mety to atd 25mg co 2-3dni spokojnie da rade.
ja bralem 25mg e2d przy 40mg mety i suty sie nie odzywaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pytanie do specjalisty czy jedzenie inhibitorów aromatazy podczas wbijania sterydów nie oslabi dzialania koksu? Zalezy mi na obnizeniu estrogenow na cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
upp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 425 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2736
Oczywiście że osłabi. Główne działanie mety opiera się na jej aromatyzacji. To zwiększony poziom estrogenów zwiększa IFG-1.
ATD zmniejszy aromataze ale też zmniejszy działanie mety. Spróbuj może najpierw samo ATD 1 tab co 2 dni(co 2 dni bo ATD jest mocne, z zbytnie zbicie estro niszczy stawy) z jakąś kreatyną i DAA + 200mg b6. Meta przy tendencji do gino to strzał w stopę.
Jak już koniecznie chcesz koks to przybij teścia razem z ATD. Wtedy obniżenie poziomu estro nie zahamuje przyrostów no i nie zryjesz tak sobie wątroby metą.

Zmieniony przez - kiryl3 w dniu 2011-11-02 12:37:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Czyszczenie receptorów

Wiecej