SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

APTEKA INFO - saa w PL / EU / WORLD

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 820876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
Amg27
Był ktoś ostatnio w Grecji ? da rade tam jeszcze coś wyrwać czy juz lipa ???


Tez jestem ciekaw
jakies info na czasie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krzykacz
-zeber-
proviron powrocil juz?



Delfarma za 30kilka złotych w DOZ masz.

Dzisiaj dzwoniłem do doz i nie mają na stanie. Choć w aptekach jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
moze stare zapasy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
arci25
krzykacz
-zeber-
proviron powrocil juz?



Delfarma za 30kilka złotych w DOZ masz.

Dzisiaj dzwoniłem do doz i nie mają na stanie. Choć w aptekach jest.



Na doz świat to się Wam tam chyba nie kończy co ...w gemini mi user pisał że dostał 3-4zł jeszcze niżej niż w doz cene mieli

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem co niektórzy widzą w tym dozie. Jest wiele innych tańszych aptek. Ja kupowałem normalnie jakis czas temu provi. Stan magazynowy w aptece był bardzo duży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Pewnie to, że jest ich najwięcej w PL i często-gęsto ich stare apteki stały się doz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
wieksza siec aptek pod jedna nazwa tym wieksze dogadnie odnosnie cen, jeli taki doz jest tu tam i wszedzie to ceny schodza im pod hurt z umow i co sie dziwic, bronia sie apteki ktore sa totalnymi prywaciarzami, niby szkoda bo cena wyzsza o pare zl ale jak sie zatrudnisz/dogadasz to mimo ze wycycagasz wszystko, a nie jak w dozie problem z aqua pro inj... jak kupuje leiki bez recki to standrad, najtasznsa w regionie, jak kupuje na recke, jedna opcja i nie ma co marudzoc bo do doza recke 10szt nie wyciagniesz, a jak masz uprawnienia to w swojej moze o te 5- 10zl drozej ale 10 opak wcycgianiesz + ze ceny urzedowe tam samo wszedzie, exe.tamox,leto.. itp dla mnie tansze apteki = leki bez recki. leki na recke, jedno miejscie z ktorym jestem jakos hmm zoboawiazany a nie oszukujmy sie jak trzeba to trzbea, szczegolnie ze wiekszosc lekow ktore nas interesuja maja stala cene w calej polcse


Zmieniony przez - GWookie w dniu 2018-04-17 01:12:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Dokładnie, w sieciach problem mają ze wszystkim, nawet z przyjęciem recepty jak coś na niej jest nie tak, w priv biorą i sami to załatwiają

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
w grecji t3 bez problemu i deke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
azazelll
w grecji t3 bez problemu i deke


Deka w grecji nadal jest ? pierwsze słysze

A w Turcji ktos ostatnio był?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w rozlozeniu kolejnego cyklu

Następny temat

badania krwi

WHEY premium