SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

APTEKA INFO - saa w PL / EU / WORLD

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 821769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
No jak nie%) w jednej aptece zapytałem o test, babka odpowiedziała że jest i że muszę mieć receptę którą mogę wziąć od lekarza drzwi obok
W aptece obok mniejszej był dlugi test w kapsach za ~15$ i deka organon 50 mg
Natomiast z rok później spytałem w odzywkowym gdzie mogę kupić test i czy w aptece to powiedzieli że nie wiedzą
Tyle

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
to w samym Dubaju było?
dawno temu?
kuhwa to ja takiego pecha miałem?

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
133mhz
No jak nie%) w jednej aptece zapytałem o test, babka odpowiedziała że jest i że muszę mieć receptę którą mogę wziąć od lekarza drzwi obok
W aptece obok mniejszej był dlugi test w kapsach za ~15$ i deka organon 50 mg
Natomiast z rok później spytałem w odzywkowym gdzie mogę kupić test i czy w aptece to powiedzieli że nie wiedzą
Tyle



Jak dobrze pamiętam, to chyba ta deczke wrzucałeś foto.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Dawno, wiem że teraz jak chodzą chłopaki to nic nie wyrwą, może miałem szczęście
Deke jeżeli już to dawałem że Sri Lanki Krzykacz
Btw znów były próby szukania cido w Egipcie i lipa
Z tym że apteki koło hotelu tylko

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Być może tak, z paru takich krajów coś wrzucałeś mogłem pomieszać

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
O co chodzi w tym arcie , bo jak pamietam tramal bez recki jest w Egipcie a wiec jak mogli za to zatrzymac :>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
...chyba jakieś jaja to są... w kraju gdzie prawie wszystko idzie kupić za $$$ odsztelili obywatela EU... grubo

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Stale praktyki, teraz ja tam trzymaja i kaza zaplacic astronomiczna kwote zeby wyszla.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
ziki2000


Byc moze gdyby miala tego 20-30tab to nie byloby problemu. Kara smierci troche mrozi krew w zylach :o
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w rozlozeniu kolejnego cyklu

Następny temat

badania krwi

WHEY premium