SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

APS - Mesomorph

temat działu:

APS

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 122419

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
APS Mesomorph - 550g






OPIS:

APS Mesomorph to nowoczesny suplement przedtreningowy zawierający w swoim składzie najskuteczniejsze substancje stymulujące, wspierające regeneracje, nasilające anabolizm, stopujące katabolizm, i zwiększające produkcję Tlenku Azotu. Bez dwóch zdań jest to jeden z najmocniejszych środków jakie kiedykolwiek pojawiły się na rynku suplementów.

APS Mesomorph oprócz szeregu składników o działaniu anabolicznym, antykatabolicznym, poprawiających waskularyzację, takich jak jabłczan cytruliny, jabłczan kreatyny, beta-alanina, czy arginina zawiera 1,3 Dimethylamylamine - czyli GERANAMINĘ. Substancja ta ma silne działanie stymulujące i termogenne. W odpowiednim zestawieniu z kofeiną, narynginą i pozostałymi substancjami daje uczucie niespotykanego dotąd pobudzenia. Dodatkowo spektakuranie zwiększa możliwości wysiłkowe.

APS Mesomorph polecany jest osobom aktywnym, przede wszystkim sportowcom dyscyplin siłowych i wytrzymałościowo-siłowych. Z racji dużej mocy działania preparat przeznaczony jest jedynie dla osób dorosłych, posiadających już pewne doświadczenie z silnymi stymulantami. Zupełnie nie nadaje się jako pierwszy "inicjacyjny" suplement przedtreningowy.




SKŁADNIKI AKTYWNE Mesomorph

* Porcja 1 miarka (22g)
* Ilość porcji w opakowaniu 25
* Opakowanie 550 gram
* Zawartość w 1 porcji (1 miarka)
* SYNTHENOX-CARNOSINE/NITRIC OXIDE SYNTHESIZING COMPLEX 10,300mg
* Jabłczan L-Cytrulliny 2:1 4000mg
* Beta-Alanina 4000mg
* Alfa-Ketoglutaran Argininy 2000mg
* Icariin 300mg
* MESOWELL-CELL VOLUMIZING ATP MATRIX 4,500mg
* Jabłczan Dwu-Kreatyny
* L-Tauryna
* Fosforan Sodowy Kreatyny
* NEUROMORPH-NEURO ENERGIZED STIMULANT MATRIX 2,025mg
* Glukuronolakton
* Thiamizine (Ester Dwusiarczanu Tiaminy)
* Metyloksantyna (Kofeina)
* 3 7-Dihydro-3,7-Dimethyl-1H-Purine-2,6-Dione (Teobromina)
* Naringina
* 1,3 Dimethylamylamine



Zalecane Dzienne Dawkowanie
# Dzień Treningowy: Przyjmuj jedną porcje (1 miarkę- 22gramy) na 30-45 minut przed treningiem.
# Dzień Nietreningowy: Nie stosować.


Test:
https://www.sfd.pl/[AKCJA]_TESTUJEMY_NOWEGO_MESOMORPHA!_podsumowanie_str_30!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-t650333.html

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-01-15 12:40:43
1

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
Stan na wrzesien 2015 Meso z gera idzie wyrwac jak najbardziej. Przyszlo zbrylone ale przemixowalem mocno widelcem i wrocilo do postaci prochu, widac lezalo gdzies na skladzie dluzszy czas, ale nie ma sie co dziwic produkt nie jest nowy. Pierwsza porcja 1/3 miarki zeby zobaczyc czy wszystko ok i jak najbardziej, potem 1/2, 3/4 az do calej. Brak problemow z cisnieniem/sercem, zwiekszona wytrzymalosc, fajna koncentacja, pobudzenie jest male. Moim zdaniem nie na pierwszy kontakt ze stymulantem/preworkiem, po co odrazu zaczynac z wysokiego C i zapychac receptory. Zero problemow z libido czy snem. Ogolnie kupie druga puszke.




Zmieniony przez - duckland w dniu 2015-09-25 00:13:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2090
Testowałem tego kilka porcji i powiem, że ładnie klepie :) ale jak na mnie to lepiej działał nox pump. Co moge więcej powiedzieć ? Smak na pewno nie należy do najlepszych, słodki ale nie zbyt łatwo przechodzi przez gardło. Z tego co pamiętam shotgun miał podobny smak.

Zmieniony przez - aggr3ssive w dniu 2010-05-27 12:13:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 722 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41819
dokladnie smak mial bardzo podobny do shotguna ale w dzialaniu meso o wiele lepszy jak dla mnie nr 1,a zjadlem juz sporo roznych dopalaczy.polowa porcji poprostu wyrywa z laci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
przesadzacie.. połowa porcji to może przez pierwszy tydzień działa. Generalnie produkt wypas, ale z czasem działanie dużo mniej odczuwalne..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2394
pierwsze porcje kopia strasznie:D pozniej juz jest to mniej odczuwalne,
produkt b.d.!!!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
dopiero pod koniec doszedlem do 1 porcji i caly czas zaje****** klepalo
porowny do starego nox pumpa
obecnie nr ! na rynku:)

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 268
Bardzo dobry booster zdecydowanie lepszy od shotguna
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem po pierwszej porcji tego. smak troche przypomina shocka tylko bardziej intensywniejszy. Dla mnie smaczne, miło sie pije. z pompujących rzeczy przed treningowych jadłem shocka storma Xpanda white flooda no Xplode NItrobolona energaizer. Ten produkt mnie pozamiatał. narazie najlepszy produkt jaki miałem. działanie ma trudne do opisania.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 371 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4002
Polecam każdemu ocena 9 na 10 minus za smak troche za ostry 3/4 miarki ładnie klepie pompa swietna od razu na siłce poznali po mnie że coś wziołem cała miarka wprawiła mnie w stan masakrycznego pobudzenia który z czasem zmienia sie w niepokój nie wiesz co masz z sobą zrobić łapy się troche trzęsą biore tylko raz w tygodniu przy treningu klatki i trica wiec ekonomicznie to wychodzi dałem 150zł na allegro

Hardcoreteam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 137 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4398
własnie zaczołem mały "cykl" z mesomorpha przed treningiem plus Green Magnituude po,i jestem bardzo zadowolony! pierwsze 2 razy po wzięciu Meso miałem niesamowite swedzenie skóry myslalem ze to jakies nieprawodłowe dzialanie alergiczne ale to efekt argininy ktory daje niesamowitego kopa!dla mnie 10/10 smak Meso troche mdły ale ogólnie duzy plus!
1

Lepiej grzeszyć, a potem żałować, niż żałować, że się nie grzeszyło!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1322 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29451
zbooj20, swędzenie to efekt Beta-alaniny. Pozdrawiam
2

Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

APS - White Lightning

Wiecej