SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ANTYKONCEPCJA A UTRATA WAGI

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 988
Co wam wiadomo na temat zwiazku brania pigulek antykonc. a niemoznoscia utraty wagi?czy wedlug was ma to jakis zwiazek. biore pigulki nowej generacji ale ciagle staram sie dojsc zrodel niespadania kg,wiec moze tutaj.. wg lekarza mozliwe jest +3kg,nie wiecej ale co sie dzieje gdy te 3kg chcemy zredukowac?dziekuje za odp

emka2

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 608
czy to mozliwe, aby po pigulkach przy malym stezeniu, czy tez tak jak teraz, przy wiekszym, mimo diety (zadnej cud, normalnie zero cukru, chipsow i innych syfow) i regularnym ruchu tyc dalej? zgroza, bmi wskazalo wczoraj na nadwagę.... czy któraś z was robiła drenaż limfatyczny? czy to pomaga na zastój wody w organiźmie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
takiego tematu chyba jeszcze nie było.

Może Maciej coś poradzi, on jest chyba od biologii i środowiska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1652 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21778
Moze jakis geolog Ci cos podpowie ...
A tak na powaznie sprobuj sobie cos tu przeczytac ....
http://www.google.com/search?q=otylosc&hl=pl&lr=&ie=UTF-8&start=0&sa=N

Zmieniony przez - enwu w dniu 2004-04-21 04:51:01

Tylko idioci i geniusze maja prawo do rozumienia dowcipow ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 988
no widzicie?!trzeba dawac powody do rozwoju!czekam ,moze sie jeszcze odezwiecie a moze uzytkownicy?pa

emka2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2891
Ja napewno schudłam po tym jak przestałam brać pigułki - też były nowej generacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 988
myslisz ze to wlasnie pigulki cie blokowaly?kiedy zaczelas odchudzanie?w trakcie stosowania?napisz cos wiecej, lekarz mi mowi,ze to niezbyt mozliwe ale opinie dziewczyn sa przeciwne.. mialam dotychczas pigulke wysokohormonalna, prawie mc temu przeszlam na niskohorm. i to nie zludzenie-mam mniejszy brzuch od jakiegos tyg. , dotychczas wydawal sie bardziej spuchniety niz otluszczony. pozdrawiam. Ps. Dlaczego faceci nie chca sie sterylizowac, w ich przypadku to odwracalny zabieg, skad ta blokada, to zabieg ambulatoryjny i prosty, a jak juz ma sie dzieci to w ogole nie rozumiem. kurka, wszystko na naszej glowie, ech...pozdrowionka!

emka2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2891
tak mi się wydaje.
pigułki zaczęłam brać po urodzeniu dziecka. W czasie ciąży z 46kg zrobiło mi się 64 :( później 58 (po urodzeniu). Zaczęłam się odchudzać na początku grudnia - dieta, ćwiczenia (waga 56kg). Pod koniec stycznia, oprócz spadku obwodów nie zanotowałam spadku wagi. Przestałam brać pigułki - waga poleciała w dół o 3kg dosyć szybko. Teraz znowu stoję :(
Albo u mnie się tak dziwnie zbiegło w czasie albo tak jest. Napewno nie przytyłam po pigułkach

A propos facetów, jakby tak chociaż raz mieli sobie urodzić to pewnie woleliby podwiązywać nasieniowody
Gdzieś wyczytałam,ze estrogen przyczynia się do magazynowania tłuszczu.
Może to zależeć od rodzaju pigułek (i hormonów, których dostarczają) no i pewnie o d każdego organizmu indywidualnie. Możesz spróbować przerwać na np. 3 miesiące i zobaczyć

Zmieniony przez - Madlenka w dniu 2004-04-22 09:30:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1652 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21778
Wy cacuszka rodzicie srednio dwa razy w zyciu ... a My musimy sie golic co dzien ... :) .... FEMINISTKI !!!!! hahahhahhaaha ...

Tylko idioci i geniusze maja prawo do rozumienia dowcipow ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 314 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17674
Witam,
nie jestem specjalista w tej dziedzinie ale moge sie podzielic doswiadczeniem mojej "bylej" i z moich obserwacji, otoz zaczynacjac brac tabletki antykoncepcyjne (nie pamietam nazwy kosztowly kolo 30-40zl ale ona miala znizke na 11zl) moja laska zaczynala delikatnie nabierac wody w miesniach a przy tym tlyzczyk troche - dodalo sie jak zwykle na biusciku i pupci + brzuzek, to bylo na jednym poziomie przez caly czas ~ + 2-3kg - waga "startowa" ~ 52kg ( 22 lata wiec sie zmienialo) Potem po odlozenieu, nastapila odplyw wody w miesniach jakby + trochesz tluzczyk spadl, konsekwetnie biust, skora "sflaczala". Potem poszla na silwonie i wszytko bylo cool, jej cialo szybko reaguje - miesiac i bylo za***iscie.

Wniosek moze odstaw narazie i pojdz na silownie, delikatna dieta ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2891
Enwu, a widziałeś kiedyś dziewczynę/kobietę z włosami wystającymi spod pach, sierścią na nogach i kędziorkami wystającymi z majtek??

pewnie tak coniektóre by wyglądały jakby nie musiały się golić albo depilować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 988
dokladnie tak,ile wy tam macie do tego golenia?a depilacji plastrami z woskiem na klacie probowales???no??? i czemu sie sterylizowac nie chcecie??? dalej funkcjonuje wszystko tak jak bylo, wy... lenie strachliwe!!buzka!

emka2

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plecy

Następny temat

pomózcie

WHEY premium