SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ANS Performance - Ritual

temat działu:

ANS Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11615

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384



Opis

- Niewiarygodna moc, skupienie i siła
- Unaczynnia mięśnie
- Zwiększa wytrzymałość i wydajność
- Wzmacnia moc treningu
- Maksymalna absorpcja z AstraGinu

Świetny trening zaczyna zaczyna się odpowiedniego przygotowania. Twoja dieta, twój sposób myślenia i poziom energii wszystkim odgrywać rolę w sukcesie treningu. Co wziąć jako suplement przed treningiem ?

Wyobraź sobie produkt, który może pomóc przekroczyć dotychczasowe granice; zapewnia niezrównaną energię, wytrzymałość i ostro podniesony poziom gry do Ciebie w największym potencjale. Wyobraź sobie produkt, który może replikować niepowstrzymany i niezniszczalne uczucie kiedy miałeś 18 lat. Wyobraź sobie produkt, które zapewniają nowatorskie badania naukowe w dawkach klinicznych, bez zbędnego ładowania cukrem czy wypełniaczami.



Zalecane dawkowanie

1 miarkę rozmieszaj w 180-240 ml zimnej wody spożywaj 15-30 minut przed treningiem.
Nie przekraczaj 1 miarki za pierwszym razem.
Oceń swoją tolerancji Ritual przed zwiększeniem dawki.
Dawka może być zwiększona do maksymalnie 2 miarki dla osiągnięcia maksymalnego efektu.
W celu uniknięcia bezsenności nie bierz w ciągu 4 godzin przed snem.



Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE Ritual
Porcja 8g
Ilość porcji w opakowaniu 45
Opakowanie 360g
Zawartość jednej porcji zaw:
Vitamin C (As Ascorbic Acid) 100 mg
Vitamin B12 (As Cyanocobalamin) 150 mcg
Beta Alanine 1600 mg
L-Citrulline 1500 mg
CreaPure® Creatine Monohydrate (Micronized) 1500 mg
Trimethylglycine (Betaine Anhydrous) 1250 mg
AgmaPure™ Agmatine Sulfate : 500 mg
Styphnolobium Japonicum Extract 100 mg
(Flower, Bud) Supplying Xanthaurine
Performance Protocol Complex : 688 mg
N-Acetyl-L-Tyrosine, DN1000™ (Dendrobium Nobile Extract), Caffeine Anhydrous, B-Phenylethylamine HCl, Hordenine HCl, Higenamine HCl, AstraGin™ (Astralagus Membranaceous And Panax Notoginseng Extra

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10605
Próbowałem różnych cukierków. Jak dotąd nic tak nie działało jak to cudo. Świetna wytrzymałość, świetna pompa, pobudzenie ( mnie nie ruszało nawet 1,3 ) , brak zejścia i dobry smak. Mogę śmiało polecić w celu poprawy efektywności treningu. Moja ocena w skali od 1-10 to 12:)

Zmieniony przez - altima w dniu 2013-10-09 19:52:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 63
Czy ktoś jeszcze wypowie się na temat tego produktu - jak wypada na tle Noxipro czy Mesomorpha?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
jw

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 282 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17504
bdb produkt, 1.5 miarki pozwala zrobić mega trening ,w porównaniu z podobnymi produktami lepszy od DS craze i speed x3,w porównaniu z DY nox pump(stara wersja)lepsza koncentracja pobudzenie trochę inne trudno ocenić czy lepsze.Z obecnie dostępnych produktów dla mnie nr.1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4282
DevilHunter miałes wersje z dendrobium czy bez? Bo wersja europejska jest bez :/ Ja ją właśnie mam, za jakiś czas będę testować tylko dokończę Game Daya.



Zmieniony przez - Vico93 w dniu 2014-04-01 13:43:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12
może ktoś kto stosował napisać który pre W lepszy: ANS PERFORMANCE RITUAL czy MusclePharm - Assault
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Ritual biorę po miarce przed każdym treningiem od jakiś 2 tygodni i niestety nie jestem zadowolony z tego produktu. Jutro zarzucę 1.5 miarki po raz pierwszy. 1 miarka przed treningiem u mnie wywołuje efekt "zamulenia" i czasami lekki ból głowy pewnie spowodowany skokiem ciśnienia i prócz tego nic, może pompa trochę lepsza, ale ogólnie spodziewałem się czegoś duuuuuużo lepszego czytając opinie o tym produkcie w internecie. Z mojej strony nie polecam. Niektórzy na różnych stronach piszą, że to następca Mesomorpha, a, że się tak wyrażę w porównaniu do starego Mesomorpha to ten Ritual to są jakieś jaja.

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4282
@djsayan Ritual, Assult według mnie słaby, miałem kiedyś puchę.

Ja biorę Rituala od paru dni, 1 miarkę przed trenem i jestem zadowolony. Czuć "mrowienie" po becie a to mnie dziwi bo od dawna go nie czułem, nie wiem z czym to jest związane. Ogólnie wytrzymałość, pobudzenie i siła na +, chociaż nie ma jakiś kosmosów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12
dzięki za recenzje :) a czy do Rituala będzie dobrze dobrać jakiś booster NO myślę tutaj nad Met-Rx Nitro Pump Nos 180 tab. Testował już ktoś może? Bo na amerykańskich rankingach zbiera dobre noty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
dział jest o opiniach a nie o rozpisywaniu dawkowania innych supli.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ANS Performance - HIT

Następny temat

ANS Performance - Diablo

WHEY premium