SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ANDROXEN (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113605

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 713
A czy brał któs moze primkę tej firmy albo czy mógłby przynajmniej jakieś szczegółowe zdjęcie wstawić? ;)

Miarą wielkości jest jej jakość.
Daj się ponieść furii, pozwól by twe ciało stawało się dzikim.
Yesterday is history, tomorrow is a mystery but today is a gift, that´s why it´s called present ♥

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 713
A czy potrafiłby ktoś potwiedzić orginaloność tej primy, ponieważ zastanawia mnie lekko zółtawy odcień i dobrze by było gdyby ktoś się wypowiedział kto miał już doczenienia ;]













Miarą wielkości jest jej jakość.
Daj się ponieść furii, pozwól by twe ciało stawało się dzikim.
Yesterday is history, tomorrow is a mystery but today is a gift, that´s why it´s called present ♥

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4
Prop androx mnie rozrywa od srodka! a przeszedlem z innej znanej firmy po 6 tygodniu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4
jak ich npp bo mysle nad dodaniem? z tego co slysze to raczej chwalony towar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8
prima bardzo dobra. teraz testuje enana i bolda.. napisze wiecej jak zacznie klepac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 127112
nie wiem jak reszta ale ten blend 350 robi konkretnie kolezke,az go zagailem na silce co leci,choc w te 350 nie wierze,dodam ze chlop konkretny a nie marcin z pod trzepaka,chwali bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Od Marcinów to Ty odbij

Dawno temu leciałem i byłem b zadowolony, jak teraz nie wiem. Dziękuje za uwagę, wiem że dużo wniosłem do tematu.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
androxen zaj**i... firma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8
enan i bold klepie na sto procent. zostaje przy androxenie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

której firmy tren teraz dobrze stoi

Następny temat

ATD ?

WHEY premium