SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ANAPOLON????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdzie mogę kupić taki koks, powiem tylko, ze nie interesująmnie podróbki, ile to kosztuje

broker
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
z 500-700zl

gdzie mozesz kupic... popytaj na silowni, qmpli, a sie dowiesz, a na to czy dostaniesz pod***ke czy nie to nie mam wplywu

g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
210 zł za 20 tab.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
no ja podalem cene za 100 tablet
cena zalezy tez od tego w jakim kraju zostal wyprodukowany

g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obawiam sie, ze anapolon produkowany jest teraz tylko w Turcji, kiedys był produkowany w UK, ale z tego co sie orientuje, to od 94r. zaprzestano produkcji

Bez mety nie ma sylwety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
i w Niemczech

g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Anapolon w Niemczech???, szczerze mówiac pierwsze słysze, ze ten specyfik jest tam wytwarzany, ale może, nie bede sie soprzeczał, w kazdym badz razie nigdzie niemieckiego nuie wiedziałem, byłbym wdzieczny jak bys mi podał, przez jaka firme jest tam produkowany

Bez mety nie ma sylwety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
ja widzialem tylko na jakims cenniku ze jest/byl produkowany w UK, turcji i niemczech

szczegolow niestety nie znam

g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prosiłbym o link, jakbys kiedys miał, bo w zyciu takiego na oczy nie widziałem, a z checia bym zobaczył, z góry thx

Bez mety nie ma sylwety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
W UK nie jest już z pewnością. Poza tym łatwo dostać podróbę - jeśli nie jesteś juz starym wyjadaczen koksu użyj innych środków, anapolon zostaw na później jeśli wogóle.

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a czy ktoś moze mi dopomóc w zakupie tego specyfiku, jestem z wrocka i na naszym rynku z tego co wiem jest z tym problem. oczywiscie nie jestem zainteresowany kupnem podruby

broker
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dla chudego kolesia (duzo hajsu do przeznaczenia)

Następny temat

Metanabol

WHEY premium