SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AMP w TS 2010

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 33140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
Witam, nie wiem czy już było ale nigdzie znaleźć nie mogę, odbędą się w kwietniu w łodzi
do zobaczenia wszystkim!!
pzdr

da saga continous

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 332 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43430
Jakas dokladniejsza data juz jest?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8814
a nie w maju ? miałem cynk ze odbeda sie w maju w Wawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
miejsce jest już potwierdzone na oficjalnej stronie AZSu terminu niestety nie ma jeszcze, ale muszę przyznać że drażni mnie to bo nie wiem jak treningi rozłożyć...

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8814
ja bede pierwszy raz wiec moge powiedziec ze nic nie wiem hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Ostatni tydzien kwietnia lub poczatek maja.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Według kalendarza miały być 14-16 maja. W sumie powinienem się cieszyć bo przed własną publiką będę dźwigał, ale obawiam się trochę, że organizatorzy sobie nie poradzą....choć obym się mylił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
siemka jezeli mozna wiedzięć to jakiej rangi to sa zawody mozna więcej informacji lub regulaminow z ubiegłych lat z góry dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Akademickie Mistrzostwa Polski trzeba być studentem, żeby wystartować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
czyli znów cos nie dla mnie kurde a juz miałem nadzieje dania wam szkoły zart heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
to moze wreszcie mi ktos powie kiedy w najblizszym czasie blisko łodzi lub warszawy beda jakies zawody dla nie zrzeszonych trójboj lub ławka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podtrzymanie siły+ zwiększenie rekordu.

Następny temat

Klatka lekko + klatka ciezko, empiryczne odczucia

WHEY premium