SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AMINOKWASY FIRMY FITMAX

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WITAM WAS CZY TKOS STOSOWAL AMINO 3000 FITMAXA A JESLI TAK TO CZEGO MOGE SIE SPODIZEWAC.

XEON
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MisoO hehe spoko nie reklamuje tylko poprostu wyszukuje tematow w ktorych chlopaki wypytuja o aminokwsay(jakie i ile brac) i udzielam sie tam . tak jak to na mnie dziala i na wiele osob i je poprostu zachwalam a nie reklamuje ......

Sonbaty wiem ze tabletki watrobowe ... noo ale wlasnie miedzy innymi z tego sa amino 2121 :)

ps. dam ci soga za to ze uwazasz je tez za jedne z lepszych amino masz sklep z odrzywami siedzisz wtym juz sporo czasu wiec sie znasz i mysle ze co niektore łepki wejda do tego postu i wyciagnal wnioski ze warto brac te amino ........


pozdro

" SS Gruppenfuhrer "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9712
Te aminki są raczej z niższej półki , lepiej jakbyś wziął np. Amino 2000 Ultimate lub Amino Anabol PQ Hi-Tec , a najlepiej to wypróbuj na sobie parę firm i wtedy będziesz wiedział co dla Ciebie najlepsze....

Pozdrawiam !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 632 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7912
looknij tu:
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=25359&forum_id=12&Topic_Title=&forum_title=Suplementacja 


Siła i piękno są darami młodości.
...:::esp3ranza:::...

Siła i piękno są darami młodości.
...:::esp3ranza:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
oodławienia i nic pozatym))))))))))))))))))))))))))

pozdro
bigger
kup nutrenda ,olimpa,generalnie obojetnie jakiej firmy nawet megabola ale te bobki sobie odpoosc

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Bigger, coś się tak uparł na tego Fitmaxa. Czy tylko dlatego że to jedyny polski konkurent Olimpa?
A jeśli wiesz coś więcej na temat produktów Fitmaxa (konkrety) to powiedz.
Bo zawsze jak mowa ich aminokwasach to Ty jako argument o ich jakości dajesz ich rozmiar (bobki), a tak naprawdę to żaden argument

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1199 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10867
DLa wielu takie argumenty sa bardzo wazne-widocznie Bigger sie do nich zalicza, dla mnie osobiscie nie znacza nic, wazne zeby dzialalo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
Sonbaty tu nie chodzi o konkurencje bo ta firma jest poza wszelka konkurencja)))jesli chodziłoby o konkurencje to zapewne wiecej do powiedzenia ma napewno nutrend,ktoorego smiało polecam.zreszta sam przyznaj ,ze sprzedaz fitmaxa to promil sprzedazy np nutrenda czy generalnie jakiejkolwiek innej firmy...

fitmax i jego wyroby to dlamnie 3 liga,thats all...a szkoda bo to polska firma.

Kobe .....bobki to tylko dopełnienie czary goryczy:)...zawartosc tez jest kiepska i to juz jest argument

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
FITMAX konkurencja Olipma ? blahahha sory, jak dla mnie fitmax nie dorasta do piet bolidowi Na miejscu biggera bym sie obrazil za takie porownanie ))))))
Zawsze zastanawia mnie skad ludzie biora pomysly zeby kupic cos takiego... Raczej nie z opini bo watpie zeby ktos to stosowal i mial efekty... Z reklam raczej tez nie (widzial ktos takowe?) pozostaje tylko persfazja sprzedarzy hand to hand ale nie prowadze sklepu wiec moze nie mam racji...

BEZ URAZY...

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Wbrew pozorom Fitmax nie sprzedaje się źle. Oczywiście nie tak jak Olimp, ale całkiem przyzwoicie (dobre ceny). To że nie daje tylu reklam (choć ostatnio reklamuje ich B.Szczotka) to oznacza że może mieć niższe ceny bo nie musi utrzymywać gromadki sportowców, dietetyków i paru gazet.
Poza tym źle mnie zrozumieliście, ja nie twierdzę że Fitmax ma dobre odżywki, ale chciałem żeby Bigger dał jakieś konkretne przykłady (np. produkt X mają z takiej fabryki itp.), bo argumenty że tabletki są małe a firma daje mało reklam są żadne.
Na polski rynek weszła firma Optimum i też daje mało reklam, Ultimate też nie spotkacie często a jednak jakość produktów jest wysoka.
Myślałem po prostu że Bigger ma jakieś informacje z linii produkcyjnych Fitmaxa

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
A tak przy okazji to mnie intreresuje skad ww firma bierze 80%towe WPC w tej cenie...... tak z ciekawosci -> moze ktos bedzie wiedzial co to za patent...

a juz offtopic...
Sonbaty -> jestes mi w stanie udzielic informacji co za glutamine sprzedaje nutrend ? mozezs cos powiedziec o jej pochodzeniu/jakosci ?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
O Glutaminie Nutrendu nie wiem nic, poza tym że jest 100%.
Wiem o tej firmie tyle co z katalogów i stron netowych a także z opinii ludzi z branży w Czechach.
A jeśli chodzi o WPC Fitmaxa to co ma znaczyć "w takiej cenie"? Tanio czy drogo? Tanio na pewno nie jest.
Pojedź kiedyś Clarity na FIBO to sie obkupisz w WPC dobrych niemieckich firm po takich kosztach że soja kosztuje u nas więcej.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SyLwEsTrOwE PyTaNiE !!!

Następny temat

L-glutamina-tylko jakiej firmy?

WHEY premium