SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALRI - WTF Pumpd

temat działu:

ALRI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15744

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786



ALRI - WTF Pumpd to suplement diety dla sportowców do stosowania przed treningiem, wspomagający możliwości wysiłkowe i nasilający tzw pompę mięśniową. Polecany przede wszystkim sportowcom dyscyplin siłowych i sylwetkowych. Zastosowanie preparatu:

- zwiększa pompę mięśniową
- poprawia ukrwienie mięśnie
- zwiększa zdolności wysiłkowe, siłę i wytrzymałośc
- przyczynia się do wzrostu masy mięsniowej
- gwarantuje narktotyczne niemal pobudzenie i motywację

Tlenek azotu (NO2) to związek chemiczny o właściwościach neuromodulatora, zwiekszenie jego syntezy i uwrażliwienie nań tkanek pozwala uzyskać potężną pompę mięśniową i poprawić użylenie.

ALRI - WTF Pumpd, to preparat który w sposób niemal natychmiastowy i drastyczny nasila syntezę tlenku azotu, co przyczynia się do lepszego "nabicia" mięśni krwią i substancjami odżywczymi, gwarantując nie tylko nieziemskie doznania treningowa, ale również szybką regenerację powysiłkową i konsekwentny wzrost masy mięśniowej.

Powiedzieć, że ALRI - WTF Pumpd to preparat adresowany do sportowców chcących wprowadzić "powiew świeżości" w treningową rutynę - to za mało. ALRI - WTF Pumpd to przełomowe rozwiązanie które wyniesie Twój trening na kosmiczny poziom mocy. Jeśli szukasz mocnych wrażeń - ten suplement jest dla Ciebie.


Skład:


Wartość energetyczna 50 kcal
Tłuszcze 6 g 9%
Tłuszcze nasycone 6 g 30%


WTF Pumpe’D Prioprietary (Balls to the Walls™) Matrix 14,260mg:

monostearynian glicerolu (glycerol monostearate),
arginina AKG 2:1,
tauryna,
betaina,
ester etylowy kreatyny (creatine ethyl ester),
jabłczan trójkreatyny (tricreatine malate),
Tamarindus Indica,
histydyna AKG 2:1,
ester etylowy jabłczanu cytruliny (citrulline malate ethyl ester),
Fasolnik Chiński (vigna unguiculata extract),
kofeina,
Cytryniec (schizandra),
ester etylowy Ng-hydroksy-L-argininy,
kwas 2 alfa-hydroksyursolowy (corosolic acid).

Dawkowanie:

1 miarka na 20 - 30minut przed treningiem.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-08-30 23:33:41

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Świetny produkt ;) podoba mi się w ni to że nie ma ww tylko tłuszcze (glicerol) więc nadaje się w okresie wakacji dla endomorfików na low-carb ;)

- bardzo dobra motywacja i pobudzenie
- dobra pompa
- !!! wzrost ciśnienia , uwaga przy wysokich temperaturach głowa mi pekała :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 680 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17434
nie najgorsze ale sa duzo ciekawsze produkty...
pompa ok
pobudzenie dobre
j/w wzrost cisnienia
pozdrawiam

C'est la vie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2164
moze ktos jeszcze sie wypowie na temat tego dopalacza bo zastanawiam sie czy zakupic, a jakie polecacie inne sprawdzone dopalacze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8147
zakupiłem dwie puszki tego i zacząłem brać to i powiem ze jest bardzo dobre tylko z tym nad ciśnieniem jest prze***... na bombie takiego nie miałem jak mam na tym no i do ciężkich ćwiczeń tak jak przysiady czy martwy ciąg to odpada stosowanie tego produktu bynajmniej jak dla mnie

Niewazne kto umrze pierwszy wazne kto wiekszy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 270
zjadlem puche wtf powiem, ze wytrzymalosc ZA***ISTA! akurat ze mna bylo tak, ze pompy i tak byly, ale zasluga WTF to glownie koncentracja jak i wytrzymalosc, sila na treningu mega!trenuje 3 razy na silce + 2/3 razy na walki i bralem go tylko przed silka i tez likwidowal przemeczenie. polecam.

bralem po jednej miarce i bylo git, probowalem z 2 miarkami i zeby bylo "wiecej" dobroci tak srednio zauwazylem gdyz i tak mnie klepalo ladnie. smak taki sobie, ale sie wypije.

teraz tylko czekam na pake i znow na tym smigam.

Zmieniony przez - BedBoj w dniu 2008-10-17 08:21:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 617
Byłem sceptycznie nastawiony po kupnie tego suplementu, ponieważ gdy go kupiłem był u nas praktycznie niedostępny i zupełnie nie znany. Jednak kolego bardzo mi go zachwalał i dałem się namówić. Ale po użyciu, byłem zachwycony!Naprawdę warty spróbowania. Nie gwarantuje, że zadziała na innych, natomiast na mnie zadziałał w 100%

fidelis ad mortem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 98 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
aktualnie moj nr1, po no xplode, deca stak, shock therapy, white flood, v12 hp844.
dziala wysmienicie, super pompa, sila i wytrzymalosc. cisnienie fakt troche wieksze, ale mi nie przeszkadza.
smak ujdzie - gorszy od no xplode, ale lepszy od deca stak.
rozpuszczalnosc srednia.
ponowny zakup - tak!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 76
wie ktoś może jak wypada w porównaniu z hyper shockiem???

I am the lizard king
I can do anything...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
hmm ja tam nie lubie wysokiego cisnienia na deca stack zle mi sie cwiczylo...takze chyba podziekuje i bede sie zastanawial miedzy no-xplode vs white flood
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
mnie tam wcale odczuwalnie nie podnosi, stawiam go pomiędzy dorianem a xplodem, także naprawdę polecam.

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ALRI - CR2

Następny temat

ALRI - Primed Ultra

WHEY premium