SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALRI - Venom Lean Dreams

temat działu:

ALRI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23825

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786




ALRI - Venom Lean Dreams to suplement diety wspomagający efektywność zabiegów odchudzających do stosowania przed nocnym spoczynkiem

- ułatwia zasypianie
- poprawia jakość snu
- zwiększa wydzielanie hormonu wzrostu
- poprawia nocną regenerację
- działa antystresowo
- nasila spalanie tkanki tłuszczowej

Odpowiedniej jakości sen to warunek niezbędny dla prawidłowej regeneracji fizycznej i psychicznej. W czasach pośpiechu, w wypadku znacznego obciązenia nauką, pracą i wysiłkiem fizycznym, snu zawsze jest za mało.

ALRI - Venom Lean Dreams pomaga "zintensyfikować" proces nocnej regeneracji, nie tylko ułatwia zasypianie, ale pogłębia sen sprawiając, że przy tej samej długości czasowej spoczynku, wstajemy w lepszej kondycji psychofizycznej. Wstaje się łatwiej, a w ciągu dnia jest więcej energii na codzienne czynności związane z pracą, nauką, treningiem.

ALRI - Venom Lean Dreams to propozycja skierowana do sportowców wszystkich dyscyplin, na każdym poziomie wytrenowania, a w szczególności w okresie redukcji tkanki tłuszczowej jako środek wspomagający ten proces i nocną regenerację. Preparat przeznaczony jest także dla osób obciążonych ciężką pracą, funkcjonujących w warunkach stresu jak i mających problemy ze snem.

Skład:

Lean Body Modulation Proprietary-Matrix: 1100mg
Oleamide
L-Tryptophane Ethyl Ester
Ziziphus JujubaPE 2%
Jujubosides
Valeriana Officinalis Root Extract
Scutellaria baicalensis Root PE 90% Baicalin
Berberine
Salvia Officianlis Proprietary Extract
Rotundine
Magnolia officinalis BArk PE 90% Magnolol/Honokiol
Piperine
Melatonin

Dawkowanie: 2 kapsułki przed snem.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-08-30 23:32:44

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Wiek 52 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 511
Rozpocząłem kuracje tym środkiem od 27-11-2008r, (oraz rano Hyperdrive 3.0) przez około 5 dni czułem po nim pobudzenie o 4 nad ranem. a po 7 dniach spię jak poprzednio.

Otwierając opakowanie Venom Lean Dreams czuć intensywny zapach który jakby okreslić przypomina jodynę i zioła, ampułki są koloru ciemnozielonego

po zazyciu nie ma żadnego nieprzyjemnego smaku w ustach ani sie nic nie odbija, jedynie może bardziej chce sie pic (z tym wiekszym pragnieniem to może przez to że to okres kiedy działa centralne ogrzewanie i powietrze jest bardziej suche)

Zauważyłem jeszcze znaczny spadek apetytu, ale nie określę czy to powoduje Lean Dreams, czy Hyperdrive

Stosowałem różne spalacze i moja opinia o Venomie jest jak najbardziej pozytywna. (2,5 kg w 7 dni)




Zmieniony przez - duken w dniu 2008-12-05 11:03:50

Zmieniony przez - duken w dniu 2008-12-05 11:04:23

Zmieniony przez - duken w dniu 2008-12-05 11:05:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 292
no a jak ze spaniem? pomaga czy lepiej sobie tansza melanotnine wybrac choc wiem ze learn dreams to razem z hp pomaga w usuwaniu tluszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Wiek 52 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 511


kolego @NML czy Lean Dreams pomaga w spaniu, myślę że tak bo w pierwszym tygodniu zażywania czułem że łatwiej wstawało mi się do pracy, a wstaje o 4.30 ( na siłownie chodzę wieczorem tak koło 19) wiec aż tak dużo czasu po treningu nie mam na wypoczynek. Jak pisałem w poprzednim poście po 7 dniach już nie czuje tego pobudzenia rano (może się przyzwyczaiłem), albo jest to efektem tego że po Hyperdrive mam więcej energii do ćwiczenia i przez to bardziej intensywnie wykonuje ćwiczenia, więc organizm po siłowni jest bardziej zmęczony.
W każdym razie polecam bo widzę pozytywne efekty Venoma Lean dreams i Hyperdrive

Dla wizualizacji dołączam realfoto, sam proszek w smaku jest nieprzyjemny, ziołowo gorzkawy.


Zmieniony przez - duken w dniu 2008-12-12 11:46:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 292
no wiem wlasnie pytamw kontekscie hyperdrive 3.0 bo chcialbym caly zestaw z alri wziosc na zrzucenie balastu no a slyszalem ze hyperdrive ladnie kopie a ze treing mam tez kolo 18 wiec pobudzenie w nocy mysle ze duzoe mialbym po tym srodkua learn dreams pomaga byw tym przypadku ze tym pobudzenie i ulatwial zasypianie

Zmieniony przez - NML w dniu 2008-12-12 14:03:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2922
i jak tam teraz z efektami ?? bierzesz to z dieta ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50487
Bardzo dobry produkt jak cała linia Venomów. Jednak nie dla dzieci bez doświadczenia. Często za duże sajdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2922
a moze ktos przedstawic efekty pokazane na zdjeciach ?? prosił bym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
łaczylem to z innymi 3 produktami ALR i ruszylo mi wage

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 272
Mam proste / trudne pytanie - gdzie można kupić Lean Dreams? Myślę oczywiście o sklepach internetowych. Na portalu aukcyjnym, któego nazwy nie trzeba przytaczać jest aktualnie dokładnie jedna aukcja tego suplementu, ale dotyczy przedmiotu z datą ważności do lipca tego roku, więc odpada. Jeśli ktoś coś wie, to będę wdzięczny za informację.

vae victis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nigdzie już nie kupisz, poza allegro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ALRI - Venom Hyperdrive 3.0

Następny temat

ALRI - TX

WHEY premium