SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALRI - Venom Hyperdrive 3.0

temat działu:

ALRI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 286327

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786




ALRI - Venom Hyperdrive 3.0 to suplement diety o wyjatkowo silnym działaniu termogenicznym, stymulujacym i hamującym łaknienie, przeznaczony do stosowania w okresie redukcji tkanki tłuszczowej przez osoby aktywne fizycznie.

ALRI - Venom Hyperdrive 3.0™ jest przeznaczony jedynie dla osób po 21 roku życia!

- drastycznie pokręca metabolizm
- hamuje apetyt (w tym apetyt na słodzycze!!!)
- jeden z najsilniejszych spalaczy na rynku
- podnosi poziom energii
- zwiększa wytrzymałość i poprawia parametry kondycyjne
- wyjątkowo wydajny w użytkowaniu

Chyba nie ma nikogo kto by o nim nie słyszał. Jest tematem rozmów, relacji, plotek, wystarczy wpisać jego nazwę w forumowej wyszukiwarce by dostać zawrotu głowy od opinii i pytań.

Szanowni Państwo, preparat którego nie trzeba przedstawiać, legenda wśród spalaczy, pogromca tłuszczu o niespotykanej sile działania. Teraz dostępny w nowej formule i nowej szacie graficznej. Spala nadprogramowy tłuszcz od pierwszych porcji. Zawiera kompleks najskuteczniejszych składników pochodzenia roślinnego zestawionych ze sobą w unikalnych proporcjach.

Skład preparatu:

Unikalna Opatentowana Mieszanka: 550mg
ALRCocamine 3.0+ (Ekstrakt Kakao)
Ekstrakt Guarany
Vitaberyna (Dwusiarczan Izomaślanu-O-Tiaminy)
Ekstrakt Maximowizia Chinensis
Ekstrakt Phaseolus Vulgaris
Ekstrakt Hoodia Gordonii
Ekstrakt Schotia Simplicifolia
Ekstrakt Balsamowca Mukul (2.5% Guggulsteronów)
Kwas R-Alfa Liponowy
Ekstrakt Korzenia Różańca Górskiego
Etylowy Ester Tyrozyny
Etylowy Ester Propionyl-L-Karnityny
Ekstrakt Sophora Radix
Ekstrakt Rauwolfia Serpentina


Dawkowanie Początkowo 1 kapsułka do śniadania, po 3 - 7 dniach dawkę można zwiększyć do dwóch kapsułek na dobę. Suplement należy zawsze przyjmować z posiłkiem i nie przekraczać zalecanej dawki.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-08-30 23:31:22
2

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Usunięty przez ronie220 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1866
Witam
Jak się czuliście po pierwszej porcji Venoma?
Mnie bardzo suszyło, troche telepało, czułem pustke w głowie, byłem poddenerwowany i miałem wrazenie ze się czegoś boje...
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 147
Witam
jesli chodzi o mnie byłem, lekko nadpobudliwy nie wiedzialem co ze soba zrobic, telepało mnie, suszyło mnie, przez 2tyg cierpialem na bezsennosc, czułem brak zmeczenia
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 258
Ja jestem po miesięcznej kuracji. Nie odczuwałem zdanych stanów lękowych P zażyciu 1wszej podwójnej dawki straszne pobudzenie.Zmniejszenie apetytu, pot lal sie ze mnie strugami. Jednak po 3tygodniach Pobudzenie ustało, a łaknienie wróciło do normy
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 267 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5880
1. po stosowaniu 3 tygodnie spadek wagi o 9 kg, bardzo duzy, najwiekszy jaki odnotowałem po zażywaniu spalaczy a troche ich było.
2. bardzo bardzo obniżony apetyt, gdy zbliża sie pora posiłku to az sie nie chce o tym myslec.
3. odczuwam efekt niszczacy organizm, ciagłe szybkie bicie serca, okropne samopoczucie mimo widocznej redukcji tłuszczu

Pod względem spalania tłuszczu - rewelacja, ale nigdy juz go nie kupie ze względu na stan jaki wywołuje...
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 480 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16628
j/w

spala wrecz fantastycznie,biore 7 dzien,na razie nie mialem dnia,zeby nie podjesc jakiegos loda,czy czekolady,a tluszcz leci az milo,plusem jest tez to ze faktycznie hamuje glod i to w duzym stopniu

co do efektow ubocznych,to tez jakos ogarniam,serducho nawala jak szalone,raz jestem troche pobudzony,raz lekka zmulka,ale da sie to przezyc

jedyne co mnie wkurza,to masakra z libido
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 797
Podlacze sie pod temat jako ze jestem w 6 tygodniu na venomie.
Produkt kopie konkretnie to fakt, ciagle biore bo jednej kapsulce (producent zaleca brac 2 kapsulki po okolo 7 dniach). Niestety nie moglem go brac samodzielnie jako ze powodal u mnie bezsennosc dlatego musialem go polaczyc z ALRI Lean Dreams, nie wiem czy to placebo czy nie, ale naprawde dobrze sie po tym spi.
Pierwsze 3 dni stosowania produktu nie byly przyjemne bo pocilem sie jak swinia ale pozniej juz bez problemow, ogromne pobudzenie, niesamowita pompa i zmniejszony apetyt.
A co do rzekomych depresji itp. to cos chyba w tym jest tzn nie to zebym mial mysli samobojcze ale zdarzaja sie stany lekko depresyjne;) czego wczesniej raczej nie miewalem...
Generalnie caly stack ALRI Tri Lean System jest godny polecenia, dosc wyraznie odslania mi sie kratka na brzuchu.

IMO warty polecenia. Zdecydowanie lepiej dolozyc kasy i kupic cos co dziala zamiast tanich spalaczy ktore dzialaja tylko jak kawa.
1

Many people say that no power can bring the mountains low. Many people are fools.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
czyli spokojnie mozna go polaczyc z lean dreams?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 797
tak nawet nalezy, lean dreams pomoze Ci zasnac. Sen bedzie gleboki, a regeneracja lepsza...

Many people say that no power can bring the mountains low. Many people are fools.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
kobiety moga to brac ?
2

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 797
nie ma zadnych przeciwskazan, ale raczej nie dla osob ponizej 21 roku zycia bo to dosc mocny specyfik:) no i na poczatku ostroznie z dawkami... tak jak zaleca producent przez pierwsze pare dni po jednym kapsie (ja do ostatniego dnia cyklu bralem tylko po 1, nie bylo potrzeby brac 2, kopie solidnie). Nie nalezy tez brac na pusty zoladek (np. jak w przypadku innych spalaczy na pol godziny przed posilkiem) tylko razem z posilkiem.

Many people say that no power can bring the mountains low. Many people are fools.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ALRI - Restore

Następny temat

ALRI - Venom Lean Dreams

WHEY premium