SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALRI - Jungle Warefare

temat działu:

ALRI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16947

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786




ALRI - Jungle Warefare

- korzystnie wpływa na aktywność osi HPTA, podnosi poziom LH i FSH
- podnosi poziom wolnego testosteron
- zwiększa wrażliwość receptorów androgenowych
- nasila magazynowanie glikogenu w mięśniach
- podnosi tempo syntezy białek, wydatnie przyspiesza wzrost masy mięśniowej
- obniża poziom kortyzolu
- zwiększa siłę mięsni
- poprawia regenerację

ALRI - Jungle Warefare stanowi przełom w dozwolonym wspomaganiu wysiłku. Preparat bazujący na składnikach pochodzenia naturalnego dorównuje swoją mocą nielegalnym srodkom dopingującym takim jak sterydy anaboliczno-androgenne i prohormony. W przeciwieństwie do nich jednak nie wywołuje blokady osi HPTA, nie obciąża wątroby, nie powoduje zniżki kondycji psychofizycznej po odstawieniu.

ALRI - Jungle Warefare to silny, niehormonalny stymulator testosteronu, zwiększający siłę i masę mięśniową adresowany do starych wyjadaczy którzy "z nie jednego pieca chleb jedli", którzy są świadomi swoich celów i lubią nowatorskie, przełomowe rozwiązania w dziedzinie suplementacji. Środek ze względu na swoją moc nie nadaje się dla napalonych małolatów, przeznaczony jest jedynie dla mężczyzn po 21 roku życia.

Dawkowanie: 1 kapsułka 2 - 3 razy dziennie

Skład:
susbtancje aktywne 727mg :

Basella Alba Extract, Nettle Root Concentrate, Bitter melon Extract, Resveratrol, Conjugated Coleonol Extract


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-08-30 23:17:21

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 292 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7450
pomimo niewielu opinii, zwlaszcza tych dobrych zdecydowalem sie ostatnio na jungle warfare. sklad: Opatentowana mieszanka 727 mg
Basella Alba Extract
Nettle Root, (-)-3,4-divanillyitetrahydrofuran (DVTHF)
Bitter melon Extract, Resveratrol
Conjugated Coleonol Extract
Nie wiedzialem czego sie spodziewac, jednak efekt byl calkiem fajny. Najbardziej na + ubicie miesni. Polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
Użyłem go na koniec mej wycinki zjadłem 3 opakowania wraz z restore i leviatanem.Oceniam ten produkt na + pojawiły sie ładne kabelki na ciele ale dieta też była ostra jak i aeroby+trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Zdecydowanie nie polecam, chyba że ktoś jest całkowicie świadom co robi biorąc ten produkt. Nie wiem czy JW można już zaliczać do lekkich PH, jednak nie jest to suplement. Zawarte w nim niezidentyfikowane składniki, bardzo mocno mieszają w gospodarce hormonalnej. Potwierdzają to badania na poziom testosteronu jak i moje doświadczenia z tym środkiem. Miałem wyraźny spadek libodo i lekki blok. Sutki też dawały o sobie znać. Na szczęście wszystko szybko wróciło do normy bez PCT. Działanie kompletnie nie warte do poniesionych kosztów. Jak już bawić się hormonami, to chyba lepiej już wziąć Epistane a nie udawać że jest się czystym po JW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 303 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14177
Moje skromne spostrzeżenia co do JW.:
[nigdy nie brał SAA ani PH] i bardzo cieszył mnie fakt rozpoczęcia suplemacji JW. + Bad Ass MassTM + Restore. Byłem w pełni pozytywnie nastawiony do tego produktu – dodam że z 17 alfa, 3 tabletki dziennie, przy wadze 74 kg.

Dieta – była, trening ułożony poprawnie, oraz suplemacja Bcaa oraz multiwitaminami.
Po 3 dniach zażywania JW. – 1 raz w życiu poczułem gdzie w mym organizmie jest wątroba.
Od razu kupiłem osłonki – i po 5 dniach przeszło.
Pewnie zachowałem się jak 30 letni – głupek i jadłem dalej JW. [w końcu nie mogło się zmarnować]
Moje podsumowanie:

Plus:
+ siła wzrosła
+ bardziej twarde mięśnie przez cały dzień
+ wzrost libido i to bardzo

Minusy:
- ból wątroby [nie znałem tego uczucia]
- bóle żołądka
- łamanie w kościach [nie znałem tego uczucia]
- z lekka zamulony się czułem przez miesiąc
- kłopoty z koncentracją w pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie wiem czy warto – zażywać taki produkt – który – zamula cały organizm.
Przyrostów masy nie odnotowałem – lecz siła znacznie zrosła w każdym ćwiczeniu.
Skończyłem – już JW BAM – jem Resotre – i mowie wszystkim.
NIECH KAŻDY SPÓRBUJE SAM. Nie BYŁO WARTO. STRATA KASY
W przyszłości wybiorę PH lub SAA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1033 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38760
są jeszcze jakieś opinie na ten temat???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 354 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7764
czy ktoś jeszcze to jadł i jakie ma odczucia ??

When you are an anvil, hold you still; when you are a hammer, strike your fill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 354 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7764
Stillborn masz soga za udzielanie sie w temacie

When you are an anvil, hold you still; when you are a hammer, strike your fill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18222
Z tak ostrym odzialywanie na watrobe przez JW pierwszy raz sie spotykam (tutaj apropo xaverego wydaje mi sie ze lekko przewrazliwiony jestes, to nie wiem co bys czul po trenadrolu) aczkolwiek spotkalem sie z wieloma pozytywnymi opiniami na temat tego "produktu" ale dla mnie to juz jest PH niektorych blokuje innych nie, ja bym wybral epi przynajmniej wiesz na czym stoisz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2164
Witam, mialem okazje spubowac JW i nie zanotowalem rzadnych dolegliwosci ubocznych, masa sie ruszyla i sila, obwody na duzy +, dodatkowo wsuwalem NO-xploda, storma i Nitric oxide z six stara, dieta byla.pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2164
mam nadzieje ze innym tez posluzy dobrze napewno jeszzce sprobuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16230
brałem JW lepsza rzeźba, twardsze mieśnie 0 efektów ubocnych, wg mnie warto
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

ALRI - Bad Ass Mass

Wiecej