SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALEX SHABUNYA

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Perfect Body: 
Witamy ponownie Alex — to przyjemność gościć Cię po raz kolejny!
Czy możesz nam powiedzieć, co się z Tobą działo w ostatnich latach?

Alex Shabunya: 

Witam wszystkich, a szczególnie wszystkich moich polskich fanów. Cieszę się, że mogę być tu z Wami po raz kolejny i odpowiedzieć na pytania drugiego wywiadu dla świetnego magazynu, jakim jest Perfect Body. W końcu mieszkam niedaleko Polski! Białoruś jest przecież jej sąsiadem. Te ostatnie lata (od czasu naszego pierwszego wywiadu) były dla mnie bardzo pracowite. W 2012 roku zostałem Pro IFBB (na FIBO Challenge). Uczestniczyłem też w kilku zawodach pro każdego roku, co stanowi duże wyzwanie, jeśli chodzi o trening, dietę itp. Nie mogę ich oczywiście wszystkich wymienić, ale wspomnę tylko, że w 2013 r. byłem w USA i startowałem w dwóch konkursach (Europa Super Show w Dallas w Teksasie i TampaPro na Florydzie). Z kolei w lutym 2016 r. byłem w Polsce

(...)

PB: 
Twoje największe rozczarowanie ze wszystkich zawodów, w których brałeś udział, to…?

AS: 

Największym rozczarowaniem były zawody Fitness House Show w Petersburgu (Rosja) w 2014 r. Mówiąc szczerze, moja forma była zdumiewająca, byłem z niej bardzo dumny, a rzadko zdarza się, że jestem w pełni zadowolony z mojego wyglądu i kondycji. Walczyłem o co najmniej pierwszą piątkę, a może nawet pierwszą trójkę, a zająłem… 10 miejsce! Byłem naprawdę zszokowany, ale nie tylko ja. Przez miesiące 

(...)

PB: 
Czy masz inny trening siłowy w sezonie masowym i podczas przygotowań do zawodów? 

AS: 

Tak, mam. Jednak nie różnią się one znacznie. Wprowadzam zmiany regularnie przez cały rok: na przykład każdego miesiąca trenuję 

(...)

PB: 
Oszukiwać czy nie oszukiwać podczas treningu — uważasz, że powinieneś zawsze ćwiczyć z doskonałą techniką czy nie i dlaczego? 

AS: 

Myślę, że termin oszukiwanie jest zbyt ogólny i rzeczywiście istnieje wiele sposobów oszukiwania, więc nie ma jednego pytania o oszukiwanie: na przykład możesz oszukiwać trochę w jednym lub dwóch powtórzeniach, ale nie 

(...)

PB: 
Możesz przedstawić nam jeden dzień ze swojego dziennika z sezonu masowego oraz z wycinki?

AS: 

Oto moja codzienna dieta w sezonie masowym: 
gdy wstaję o 7: 40, wypijam sok winogronowy z 5 g glutaminy, 7 g kreatyny i 5 tabletkami BCAA. 
O godzinie 8 rano jem 100 g 

(...)

Zabawna historia lub fakt z Twojego życia 

Jestem zdecydowanie najlepszym kulturystą mojego kraju, Białorusi, co sprawia, że jestem wszędzie obecny, np. w programach telewizyjnych itp. Jest to efekt uboczny treningu, który jest naprawdę ciekawy i zabawny!


cały artykuł do przeczytania w 45. numerze magazynu Perfect Body w sprzedaży na początku maja 2017 w: 

salonach prasowych Kolporter, Empik oraz RUCH,
punktach Perfect Body Center,
najlepszych sklepach z suplementami diety i odżywkami dla sportowców,
prestiżowych klubach fitness.



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy magnez mopzna brac razem z wit d i k2?

Następny temat

czy nadczynnosc tarczycy blokuje przyrost sily i masy miesni?

WHEY premium