SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALEXEY VOEVODA

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 40363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589


Alexey Voevoda na codzień mieszka i trenuje w misteczku Sochi na południu Rosji. Jego największe sukcesy to : 1 miejsce na Mistrzostwach Świata w 2000r, 1 miejsce na Mistrzostwach Europy w 2003r, 1 miejsce na Międzynarodowym Turnieju o Puchar Złotego Tura w 2001, 2002, 2003r.

Więcej o nim nie wiem

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589


To moj ulubiony zawodnik

zdjecia pochodza z http://www.armpower.net

Ma podobno 48 cm w przedramieniu , a biceps ok 55


Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2005-11-13 10:06:57
1

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589


NIEPOKONANY ALEXEY VOEVODA NA NEMIROFF WORLD CUP

Alexey Voevoda – najsilniejszy, niepokonany, zwycięzca kategorii OPEN. Jedynie legenda armwrestlingu, Amerykanin John Brzenk mógł zagrozić jego złotej, medalowej pozycji. Niestety już pojedynek eliminacyjny z Alexeym zakończył się porażką i w rezultacie John zajął dopiero trzecie miejsce w tej kategorii.

6 listopada 2004 roku byliśmy świadkami historycznych pojedynków w wykonaniu mistrzów światowego formatu. Ponad 50 zawodników z 16 krajów przyjechało do hotelu Marriott w Warszawie by stoczyć mordercze pojedynki w tegorocznym Pucharze Świata Zawodowców – Nemiroff Worl Cup. Ten kto nie był – niech żałuje, a ten kto był i widział – na pewno na długo zapamięta ten dzień. Według obserwatorów i znawców armwrestlingu były to najlepsze zmagania armwrestlingowe ostatnich lat.

Polska kadra ostatecznie wystartowała z 14 zawodnikami, którzy w rezultacie nie zajęli żadnego miejsca medalowego. Nic w tym dziwnego, gdyż reszta sportowców, to zawodnicy z tytułem Mistrza Świata, Europy, lub minimum mistrza swojego kraju. Jedynie Zbigniew Chmielewski dzielnie walcząc w kategorii 78 kg w rundzie eliminacyjnej poległ w walce z Rustamem Babayevem i Cvetanem Gashewskim i ostatecznie, jako przedstawiciel polskiej kadry zajął najbliższe, 4 miejsce w klasyfikacji ogólnej. W nagrodę przepiękne hostessy z CKM-u wręczyły naszemu zawodnikowi roczną prenumeratę miesięcznika CKM.

Na duży aplauz zasługuje tez inny polski zawodnik – Daniel Gajda z kategorii 63 kg, który w klasyfikacji ogólnej zajął może mało szczytne, ale biorąc pod uwagę klasę zawodników w jego kategorii wagowej, dość dobre, szóste miejsce. W jego kategorii do boju o tytuł najlepszego zawodowca roku 2004 byli stanęli zawodnicy jak: Mistrz Europy Roman Tsindeliani z Rosji czy Vladimir Bolotaev, również z Rosji, którzy podzielili się dwoma pierwszymi medalami. Tsindeliani zdobył złoto, a Bolotaev srebro.

Niewątpliwie największą atrakcją tegorocznego Pucharu Świata zawodowców był przyjazd Teamu Stanów Zjednoczonych, z legendą Światowego Armwrestlingu – Johnem Brzenkiem na czele. To właśnie tego zawodnika, jak powiedział przed zawodami obrońca tytułu – Alexey Voevoda obawiał się najbardziej. Oczywiście John w swojej kategorii (do 95 kg) nie miał sobie równych. Jego techniki, wyćwiczona siła, a przede wszystkim spokój, opanowanie i doświadczenie zadziwiał wszystkich. Jednak wszyscy kibice, licznie zgromadzeni w sali balowej hotelu Marriott z niecierpliwością czekali na pojedynek pomiędzy tymi mistrzami. Zgodnie z hasłem: „co ma być, to będzie” przy stole w rundzie eliminacyjnej kat. Open, naprzeciw siebie stanął John Brzenk i Alexey Voevoda. Wszyscy wstali, patrzyli i nie oddychali. Długie ustawienie, i ..... – rozerwanie. Związanie paskiem armwrestlerskim, i ..... Alexey z wielką siłą pociągnął rękę Johna do poduszki bocznej stołu. Po przegranym pojedynku na twarzy Johna widać było mocne niezadowolenie. Ale porażka z dużo młodszym od siebie zawodnikiem z Rosji – Alexeyem Voevodom nie zmieni faktu, iż John Brzenk był, jest i będzie legendą światowego armwrestlingu, a stanąć z nim do walki podczas profesjonalnego pojedynku, a tym bardziej wygrać pojedynek to zapewne prawdziwy zaszczyt.

Ogromną radość i dumę na twarzach medalistów można było zobaczyć podczas ceremonii nagrodzenia. Wszyscy na podium zostali hojnie obdarowani nagrodami rzeczowymi, ufundowanymi przez sponsorów: firmę OLIMP, Nemiroff oraz producenta Iron Hand. Oczywiście, oprócz zdobycia tytułów najsilniejszych zawodowców roku 2004 w swojej kategorii wagowej, zawodnicy wywalczyli sobie dość pokaźne nagrody pieniężne.


Podsumowując całe wydarzenie, jakego byliśmy świadkami 6 listopada 2004 roku na sali balowej Hotelu Marriott w Warszawie, niezaprzeczalnie „najsilniejszym człowiekiem na planecie”, został arcymistrz – Aleksy Voevoda z Rosji. To właśnie on okazał się niepokonany i jak było widać jeszcze długo niedościgniony. Miejmy tylko nadzieję, że John Brzenk z USA, lub jakiś inny, bardzo ambitny i silny zawodnik już wkrótce podejmie próbę odebrania Alexemu tytułu . Dla nas – Polaków, najlepiej byłoby, gdyby tego wyczynu dokonał któryś z polskich armwrestlerów. Czego, oczywiście sobie i wszystkim życzymy! /

z http://www.armpower.net 

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2989
NO brawo Don Garcia Alexey Voevoda to tez jeden z moich ulubionych zawodnikow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
Dzieki za ten fajny temacik !!
Ja tez go podziwiam ze przy takiej duzej masie ramion ma taka rzezbe
Poza tym dysponowal oblrzymia sila i nadal nia dysponuje, jest niepokonany i jako niepokonany zrobil sobie przerwe na rzecz innego sportu jakim sa Bobsleje, poniewaz zanim zaczal sie interesowac armsportem, to byl w kadrze bobslei i przez kontuzje kolana musial odejsc z tego sportu. Aktualnie jego kolano zostalo zoperowane i mogl tam powrocic, powiedzial jednak ze nie odszedl na dobre z armwrestlingu i po olimpiadzie zamierza wznowic treningi. Cieszy nas to niezmienire, gdyz jego walki byly zawsze na najwyzszym poziomie i bardzo ekscytujace. Niezapomne walki zawodwej jego z Bagentem, kiedy to zaczeli sie przepchyac miedzy soba i malo co nie doszlo do bijatyki-wyobrazcie sobie tylko takich byków bijacych sie wow!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
widziałem chyba ta walke. Co baggent(czy jakoś tak) wyzywał go, że go zmiażdzy itd. Jednak nie pamiętam kto wygrał wtedy.

Bo to było dawno temu . Chayba ze w ogole myle ludzi

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2005-11-13 14:17:22

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
Bardzo mozliwe ze bylo to w TV, ja to widzialem na plycie, a wiec nie wiem...
Oni potrafia podniesc cisnienie czlowiekowi
Jesli ktos ma mozliwosc wybrac sie na te walki zawodowe 18 listopada teraz do Starogardu Gdanskiego to polecam- ciekawiej niz na nie jednej gali bokserskiej i mowie to nie tylko jako osoba co sie na tym zna, ale to co slyszalem od osob co maja malo z tym doczynienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 392 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 928
Warto powiedzieć że, pry wadze własnego ciała 120kg., Voevoda podciąga się na drążku, jedną ręką 10-12 razy!!!!

ARMWRESTLING - nowa popularna dyscyplina sportu!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
To mocny jest

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1451
Ja się podciągam 20 razy na jednej rece przy wadze 75 kg i 175 cm wzrostu

L1v3 1s bru74L 4nD full 0f z4s4d2kas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
http://www.proarm.com/english/video.htm

zapraszam do sciagania!!!!!

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kto najlepszy

Następny temat

Co w małopolsce??

Wiecej