SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALC-dawkowanie

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Hmmm nigdzie nie moglem znalesc posta w jakich dawkach powinno sie przyjmowac ALC , planuje polaczyc je razem z creavate,monowodzianem i ryboza. Molgby mi ktos powpowiedziec jakie dawki sa potrzebne do tego?

Moderator
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
ALC lepiej stosować dłużej - ok 12 tyg. Myślę, że potymalne będą 2 trzymiesięczne cykle w roku.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Min. 4 kaps. dziennie.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
No i teraz mam dylemat- otoz mam zamiar zaczac cykl kreatynowy od stycznia bede bral dziennie po 7,5gr piroganianu kreatyny, 5 gr monowodzianu , do tego bede mial 4 opakowania rybozy (kaps) (mozliwe ze jeszcze dokupie w proszku jesli wyjdzie do tego czasu) i zastanawiam sie nad dolaczeniem do tego ALC - ile bym tego potrzebowal aby odczuc dzialanie tego preparatu na cykl 6 tygodniowy?

Moderator
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z tego co pamiętam jedno opakowanie starcza na około 2 tygodnie, ale nie jestem pewien

Darkman X
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Myślę, że nie należy przeginać - 4 kaps to 1,5 g - porządna dawka!

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Moja mama ktorej przeczytalem tekst Darka Sz. postanowila tez sprobowac ALC:) i teraz pytanie od niej ma 50 lat i chce wiedzice ile powinna przyjmpwac ALC i o jakich porach?

Moderator
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."

Zmieniony przez - Borsuk w dniu 2002-12-26 23:56:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
No widzicie ! Nie długo Wasi wrogo nastawieni rodzice będą zamawiać wiaderka z odżywkami. Jestem pewien, że to tylko kwestia czasu !
Jeżeli chodzi o przyjmowanie ALC wśród dorosłych osób to oczywiście dawki są podobne. Proponuje 2 razy dziennie po dwie kapsułki 30-40min przed posiłkami lub przed jakąś pracą wymagajacą stresu lub mocniejszego zaangażowania umysłowego. Gratuluje mamie wyboru! Pozdrawiam

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak serio to ja widzę efekty przy wzięciu 10 kapsów dziennie

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Lucek... nie psuj mi humoru...

Moderator
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
lucek - zapomniales dodac, ze do tych 10 kapsulek ALC dodajesz dwa rodzaje protein serwatkowych, kreatyne, ryboze, HMB, PH, TT, ZMA ... ... itp. itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Spice oczywiscie co do dawek rybozy,kreatyny itp to wychodzi 1 opakowanie tygodniowo, bo mniejsze dawki nei dzialaja.Aha i Lucek ostatnio podobno wyslal e-meila to Ultimata proszac ich aby wypuscili Amino 2000 w puszkach po 1000sztuk:)

Moderator
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cos na zgubienie wagi

Następny temat

Co dolożyć do monohydratu kreatyny?

WHEY premium