SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALAT 389

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 885 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20492
Jestem w 4 tygodniu cyklu:
prop 100 mg e2d
meta 30 mg dzienie

Planowałem propa pociągnąc do jakiś 8 tygodni i planowałem odstawić metę by przejść na npp.
W trzecim tygodniu miałem badanie krwi i mój czynnik ALAT wynosi 389
Do cyklu stosowałem 6 x 35 mg sylimarolu a oraz po planowałem hepatil.
Dieta ok żadnych używek więc skąd u mnie takie wyniki?? W wyszukiwarce natknąłem się na inne posty nt Alatu i jestem przerażony. Dodam jeszcze że ze na chwilę obecną zjadłem 1 opakowanie mety EAP i własnie zaczynałem polską.
Czy wszystko powinno wrócić do normy po odstawieniu metki i dodaniu hepatilu??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
Też panikowałem, aż się dowiedziałem, że mam http://pl.wikipedia.org/wiki/Zespół_Gilberta
i takie wyniki wątrobowe sa normalne wtedy

Ma to wiele ludzi ale o tym nawet nie wie...
U mnie żółtawe białka i żołtawa skóra to norma (wygląda jak opalenizna )

Po badaniach krwi, moczu wyglądało jak bym miał watrobę rozje***ą w kawałki. Bilirubiny sporo ponad norme :] w moczu białko ale jak poszedłem na usg to sie okazało, że mam nietkniętą, wzorcową i lekarz mnie pytał czy kiedyś wogóle piłem

Na wikipedi jest to bardzo biednie opisane ale tylko to miałem pod ręką.


poszukałe wyników i alat pomimo wyje***ej bilirubiny miałem wysoki ale w granicach normy :]

Zmieniony przez - luks__pl w dniu 2006-12-24 16:51:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
https://www.sfd.pl/***REGULAMIN_DZIALU_DOPING***-t297519.html 

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 414 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6954
Teoretycznie tak. Ale ja bym zrobil jeszcze jedno badanie za 3-4 tyg.
Jestem ciekaw jak sie czujesz? Ja mialem ALAT 249 po 12 tyg. cyklu z uzyciem srodkow doustnych, i odczywalem dosc mocny bol w okolicach watroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 885 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20492
Nic mnie nie boli, nie odczuwam żadnych skutków ubocznych.
To mój 1 cykl z użyciem środków hepatoksycznych. Wcześniej były tylko test + deca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 195 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10935
moze tez byc przez wisilek bo po wysilku fizycznym wychodza podwyzszone proby watrobowe + meta wynik moze byc zaklamany
wiem bo maole,m sporo badan watroby usg itp bo mialem podwyszone ale przez prace na galwanizerni robilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja mam zawsze w normie

ale twoj wynik jest naprawde duzy. odstawilbym chyba saa, zdrowie jest jedno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 885 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20492
Gregor sugerujesz odstawić tylko metę czy propka też??
Jeszcze jedna sprawa od około tygodnia od rozpoczęcia cyklu mój mocz jest jakby ciemniejszy tzn przy tej samej ilości wypijanych płynów ma barwę mocnego piwa. Wcześniej był zółtawy - słomkowy

konkursiwo - praca jako powód odpada ja nie pracuję

Zmieniony przez - Damian_85 w dniu 2006-12-20 17:55:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
damian sluchaj:

jednemu saa sie odbija minimalnie na zdrowiu, koksuje latami i nie ma ubytkow znaczych zdrowia a innym organizm wysiada po paru tyg.

twoje wyniki sa mocno niepokojace jak bys chcial znac mje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699808
Damian to jest tak samo jakby alkoholik zrobł sobie badania wątroby na ciągu...
ja miałem 290 Alat na kuracji PH w połowie cyklu byłem zmuszony zrobić badania okresowe w pracy i wyniki miałem dopiero za dwa tygodnie wiec żyjąc w nieśwoadomośći kończyłem sobie cykl...
po 2 tygodniach od zakończenia cyklu winiki powróciły do normy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 195 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10935
ja pare lat temu jak mailem ast-39 i alat-86 to lekarka mnei na usg wyslala ale to moglo tez byc pod katem pracy bo byly to badania katrolne a chemia na galwanei rozierrdala watrobsko doberze ze od 2,5 roku tam nierobie ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 885 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20492
Rozumiem
Widocznie należę do tych drugich

Flex planowałem 200 metki ale jeśli w 3 tygodniu ( ok 80 tabl ) ALAT wynosił prawie 400 to aż strach pomyśleć co będzie potem. Jakie osłonki stosowałeś?



Zmieniony przez - Damian_85 w dniu 2006-12-20 18:15:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wino unichem/bd

Następny temat

Ocena cyklu o[][][]---------[][][]o

WHEY premium