SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AKCESORIA BIG ZONE

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697



Miło nam poinformować, że wprowadziliśmy do oferty akcesoria treningowe marki BIG ZONE.

W naszej ofercie są m.in. 4 rodzaje rękawic treningowych, pasy, gąbki, paski, shakery itp.



Pełny asortyment, ceny oraz opisy produktów na naszych stronach www.atleta.pl , www.bigzone.pl lub na naszych aukcjach na Allegro ATLETA-LODZ.



Zapraszamy do zakupów hurtowych i detalicznych

ATLETA TEAM




Zmieniony przez - Chaczyk w dniu 2012-09-26 14:26:58
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Te gąbki jakiej są grubości ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
te big zone mają 3mm , kształt prostokąta i są giętkie - wezmę sobie niedługo i przetestuje jak się sprawdzają

bo używam już długi czas te co wprowadziliśmy wcześniej z mr.biga - link te są w kształcie kwadratu , inny materiał - bardziej sztywny, grubosc ok4,5mm

Dla mnie idealna sprawa - zamiast rękawiczek , których nie lubię używać - nic się nie ślizga, dobrze układają się w dłoni, używam już długi czas i tylko nadruk poschodził ale są całe, a nawet jak się coś z nimi stanie to nowe jak widac nie są drogie

Zmieniony przez - Banan w dniu 2012-09-26 14:42:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jak wyleczę kręgosłup to kupie sobie takie bo rwące się gąbki już mnie denerwują, a za 9 zł można przetestować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gabki Mr Biga sa spoko. Uzywam tam gdzie mi sie zdzieraja bardzo dlonie itp, 4.5mm ale po jakims czasie sie ugniataja i sa ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 920 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29153
Też sobie zakupie zawsze używałem rękawic ale już mnie tak to drażni a gąbki fajna sprawa jak się nie spiszą to 9 zł nie tak źle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DRESONATOR VITALMAX TEAM
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1280 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20627
również polecam ;)

HARDCORE STYLE --> VITALMAX

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! [www.atleta.pl] 
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

--- VITALMAX TEAM ---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krotkie stabilizatory na nadgarstki IMO lepsze nic dlugie Mr Biga, Big Zona sa twardsze i szybko sie zaklada, naprawde super, polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 482 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6706
Banan ,testowałeś już te jaśki BiG ZONA , muszę podjechać do Was po któreś i teraz się zastanawiam które, Mr.Biga kwadratowe wydają się być wygodniejsze, jak tam w ręku to się układa, które lepsiejsze ?

--== I`m Motherf***er ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
ja uzywam mr.biga , juz są troche 'styrane' ale jeszcze dają radę i póki są ok to nie biorę nowych, zapewne jako nowe wezmę te big zone dla porównania
Te Mr.Biga bardzo mi pasują , kształt/grubość ,bardzo użyteczna rzecz . Polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 482 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6706
jak cenowo wychodzą stabilizatory na nadgarstki te MR.BIG I BIG ZONE? i czy faktycznie tak jak pisał kult ,BIG ZONA łatwiej się zakłada i są wygodniejsze?

--== I`m Motherf***er ==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PUMPFOOD - NOWOŚĆ NA POLSKIM RYNKU

Następny temat

Muscle protein czy whay protein od mr. big

WHEY premium