SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AGATA SZUŁCZYŃSKA debiuty 2017

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147155

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
jakiś doping chyba stosują

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Tadeusz daje w diecie jakieś cudowne specyfiki

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
WojtekA4
Agatka ale progresujesz WOW! :)
Skąd Wy ze Sforcią tyle tej energii bierzecie... :D

Dziękuję
Ja energię biorę z jedzenia

anubis84
jakiś doping chyba stosują

Węglowodanami

rion10
Tadeusz daje w diecie jakieś cudowne specyfiki

1kg owoców

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Ostatni wpis był przed kolejnym weekendem szkolenia Strength Personal Trainer u Wojtka Jusiela. Kolejna porcja konkretnej wiedzy i super weekend w najlepszym towarzystwie
Egzamin zdany ale ten kurs tylko podsycił mój głód wiedzy i wewnętrzną potrzebę dalszego zdobywania umiejętności w zakresie treningu siłowego. I to nie po to żeby prowadzić ludzi, bo nie czuję się na tyle kompetentna, ale dla własnej samorealizacji.
Zobaczymy co z tego wyjdzie

W tym tygodniu byłam w stanie zrobić tylko 3 treningi (na razie - dzisiaj po szkoleniu planuje trening). W poniedziałek był DNT ze względu na wtorkowe badania hormonów. W piątek też DNT - od razu po pracy wyjazd do Katowic na szkolenie Tadeusza.
I tym samym jest to 4 lub 5 (straciłam już rachubę) weekendowy wyjazd pod rząd W związku z czym, nie udało mi się, wyjątkowo, przygotować pojemników na weekend :'-( A miskę mam teraz konkretną - Tadeusz podniósł mi kaloryczność i przy aktualnym planie treningowym kształtuje się następująco:
2x w tygodniu: 2850kcal
3x w tygodniu: 2650kcal
1x w tygodniu: 2500kcal
1x w tygodniu: 2200kcal

Jak już wspominałam - we wtorek kontrolnie badałam poziom hormonów. Aktualnie kształtują się następująco:




Po konsultacji z Tadeuszem i panią doktor jeszcze dwukrotnie w tym miesiącu zbadam poziom progesteronu oraz estradiolu.
Następnie przewidziana jest konsultacja z endokrynolog.




Zmieniony przez - lubiekaszke w dniu 2016-06-11 15:05:26
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Agatko - miło było poznać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 765 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59524
Agata, po obserwacjach w Katowicach stwierdzam, że drobinka jesteś ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
W kieszeni się mieści

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
Od koszuli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Pozwolę sobie na krótki komentarz do posta Agaty. Otóż badania pokazują, że w zakresie pewnych parametrów poprawa nastąpiła bardzo znacząca. Lepszy stosunek LH/FSH, niższy testosteron, spadek poziomu prolaktyny - to ewidentne plus. Spadek poziomu progesteronu jednak jest frapujący. Mi osobiście bardzo spodobał się pomysł Agaty (bo pomysł Agaty a nie mój czy Pani Dr), by oznaczyć progesteron jeszcze dwukrotnie i dodac badanie poziomu estradiolu.

Jeśli chodzi o zmiany w tym jak prezentuje się sylwetka, to patrząc na żywo - są one naprawdę znaczące. Co ciekawe masa ciała nie zwiększa się istotnie pomimo progresji kalorycznej. Z drugiej strony dopowiem, że w ten weekend miałem okazję zrobić z Agatą trening i jeśli na co dzień trenuje tak jak trenowała ze mną - to faktycznie jest to trenowanie w skali 10/10: bez op*****lania się, bez snucia po siłowni, bez gadania między seriami, bez wykonywania ćwiczeń "na 70%" jak to ma w zwyczjau wiele osób. Dodajmy do tego nienaganną technikę wykonywania ćwiczeń (tutaj chyba wypada pozdrowić Wojtka Jusiela bo pewnie ma w tym swój udział) i mamy receptę na konsewkentny progres.

Jeśli chodzi o dalszy plan żywienia, to myślę, że konieczne będzie zwiekszenie podaży energii, prawdopodobnie - z węglowodanów i trochę z tłuszczu. Białko raczej będziemy lekko obcinać bo jest go dosc dużo od poczatku naszej wspólpracy, początkowa zwyżka konieczna byłą ze względu na uwarunkowania metaboliczne takie jak IR, aktualnie IR nie ma




Zmieniony przez - faftaq w dniu 2016-06-14 14:37:12
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natasza__ Redakcja SFD Moderator
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2809 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31546
Co tu taka cisza???

jak forma Agatko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
agatka mialam Cie pytac jak miescisz taka ilosc kalorii? Ja przyznam szczerze przy 3000 mialam lekki problem zeby zjesc 500 gr zmieniakow na raz i do tego jesszcze dopchnac owocami No i podbijam poytane Taszki jak forma "Byczku" ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

GP Opole 2015

Następny temat

Krystian Romanowski - droga do MP 2020

WHEY premium