SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Przygotowanie do zawodów

Dodaj odpowiedź

AGATA BUGORSKA - dziennik treningowy

Wysłana -
Kolejny dziennik = kolejna przygoda = kolejny ciekawy cel

Agata Bugorska
wzrost: 168
staż: 3 lata

POMIARY:
waga : 65kg
biust: 89
pod biustem: 76
talia: 67
pępek: 76
biodra: 93
udo: 57

Na sfd dzienniki prowadzą już jakiś czas, wcześniej w dziale Ladies zanim trafiłam na siłownię trenowałam taniec współczesny i prowadziłam zajęcia fitness. Krótko mówiąc sport towarzyszy mi od zawsze i życia sobie bez niego nie wyobrażam.

CEL:
Wypracować jak najlepszą formę w jak najlepszym samopoczuciu i wyjść na scenę z przekonaniem, że dałam z siebie wszystko i jestem zadowolona z efektów.
Cieszę się ogromnie, że będę mieć okazję współpracować z Agnieszką, Tadeuszem i Wojtkiem - skarbnicami wiedzy w swojej dziedzinie

Zdjęcia:

Jestem już po pierwszej konsultacji u Agnieszki. Razem z Karoliną zostałyśmy ocenione od stóp do głów, niemal cm po cm pod kątem składu ciała, proporcji żeby określić nad czym i w jaki sposób trzeba pracować.
Takiej konsultacji to jeszcze nie miałam po wyjściu z klubu nie mogłyśmy przestać się zachwycać podejściem i zaangażowaniem Agnieszki. Solidnie się nakręciłyśmy, w sam raz na konsultację z Wojtkiem, na którą podobno trzeba nabrać dużo sił (Sforcia już zadbała o to żeby nas trochę postraszyć ).

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Kibicuję ; ) Piękna sylwetka ; ) !!
Wysłana -
super to w końcu gdzie i kiedy przybywać z pomponami?
Wysłana -
Powodzenia :)

Blue o tak sylwetka boska
Wysłana -
sylwetka już teraz piękna, będzie sztos!
Wysłana -
podglądam;)
Wysłana -
Kibicuję jak zawsze całym sercem
Wysłana -
mnie też tu nie zabraknie

mocno trzymam kciuki
Wysłana -
Patrzam i oczekuje fot w legginsach
Wysłana -
podziwiam i uwielbiam taki entuzjazm :)
Wysłana -
Oczywiście powiadomki on i będę śledzić :)
Strona 1 z 93
Dodaj odpowiedź