SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Przygotowanie do zawodów

Dodaj odpowiedź

AGATA BUGORSKA - dziennik treningowy

Wysłana -
Wstyd się przyznać ale dopiero teraz jestem w Twoim dzienniku, piękna forma i piękna kobieta z Ciebie ;) Również życzę dużo zdrówka
Wysłana -
Wchodzę zobaczyć co u Ciebie i Jezuuuuu, ale masz cudny brzuch *.* marzenie spaślaka
Wysłana -
No i od 3 miechów cisza
Wysłana -
Czasem trzeba chwili spokoju żeby po prostu odpocząć psychicznie. Na bank forma nadal jest nie gorsza od tej z ostatnich fotek.
Wysłana -
Trochę mnie zaskoczyliście tym odkopaniem dziennika, ale nie ukrywam, że miło mi się zrobiło
Wiele razy próbowałam wrócić, ale nie miałam do tego serca a robić coś na pokaz to nie dla mnie. To nie ja. Od jakiegoś czasu myślę nad powrotem, ale nie w tym dziale, bo nie mam głowy teraz do zawodów i myślę, że już raczej startować nie będę. To bardzo duże koszty, które mogę przeznaczyć na coś innego a poza tym jakoś mi lżej jak mam więcej luzu. Nie ukrywam jednak, że była to super przygoda.

Aktualnie trenuję, nie trenuję - ciężko powiedzieć. Na pewno nie mam stałego planu. Robię to na co mam ochotę, trochę eksperymentuję. Odrzuciłam cele sylwetkowe na rzecz sprawności i przyjemności. Oczywiście unikam tego co nie służy sylwetce, ale bez jakiegoś zasiadaniem nad budową i analizą planu.
Z dietą mam problem tak, mam problem z dietą i nie jestem idealna.

Żeby nie było jednak, że się rozpuściłam i jadę na pączkach i czipsach wrzucam fotki aktualnej sylwetki.

Wysłana -
Ev Twój problem z dietą to "czy dziś zjeść łososia czy indyka?" Wyglądasz świetnie. Widać, że trenujesz ze zdrowym podejściem i frajdą, a o to właśnie chodzi.
Wysłana -
Agatka formę masz dalej super choć na pierwszy rzut oka wyglądasz szczupło ale fajnie, że dałaś znać co u Ciebie i jak byś zaczęła gdzieś prowadzić dziennik to wrzuć tu link z miłą chęcią będę obserwował
Wysłana -
jak na problem z dietą to jest

Wysłana -
No dobra zainspirowaliście mnie trochę
Zapraszam do dziennika: http://www.sfd.pl/EVELINE__dziennik_rekreacyjny-t1153775-s0.html#post-0 
Strona 93 z 93
Dodaj odpowiedź