SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AFERA ABONAMENTOWA - OSZUSTOM MÓWIMY NIE!

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Witam

Krotkie wyjasnienie do wszystkich zdziwionych, ktorym 1 lipca zostaly zablokowane konta na SFD. Bany zalozone przeze mnie sa konsekwencja oszustwa w sklepie SFD, ktore od paru dobrych miesiecy rozwijalo sie za posrednictwem sklepu SFD. Osoby, ktore zostaly ukarane celowo oszukiwaly otrzymujac za darmo abonament. O procederze tym wiedzialem z Mateo juz od dawna, jednak ostatnio zaczelo to znaczaco utrudniac prace hurtowni i musielismy cos z tym zrobic. Naprawde niektorym chyba zaczelo dawac satysfakcje zdobywania na walek abonamentu i byli tak pazerni, ze zaklepywali sobie abon nawet do 2010 roku

Nigdy w zyciu nie dalem nikomu bana jednak od 1 lipca to moj smutny obowiazek, mam nadzieje ze tych pare ukaranych osob przemowi do rozsadku kolejnym dowcipnisiom.
Jezeli chodzi o odblokowanie kont to prosze z wnioskami nie do mnie tylko do Mateo, chociaz wiem ze jest nie przychylnie nastawiony na odblokowanie kont. Ja nie mam czasu na siedzenie i wysluchiwanie czy ban byl sluszny czy nie, gdyz bym musial chyba siedziec przy SFD non stop, a pracy przy sklepie jest bardzo duzo.

Dodatkowo nie bedziemy tolerowac nie odbierania zamowien. Osoba taka procz ukarania banem jest wciagana na tzw. czarna liste w naszym sklepie, jezeli by chciala dokonac kolejnych zakupow doliczamy nasze koszty wysylki poniesione przy poprzednim zamowieniu. W takim wypadku rowniez oczekujemy zaplaty z gory.

Pozdrawiam
SKLEP SFD

Zmieniony przez - Goral w dniu 2004-07-02 05:28:38

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co ty mi pokazujesz jakies kary za uprawe , wiem jaka jest kara za uprawe chłopie wiecej widziałem i wiecej na ten temat wiem i przezyłem ,nasiona są legalne !!! poprstu to wiem nikogo nie namawiam do hodowli!!! jednym słowem niewiedziałem o tym ze na sfd niewolno pisac o takich rzeczach ,dlatego przepraszam wiecej niebede pisał takich artykułów,moim zdaniem powinienem dostac jakies pouczenie,a nie od razu bana bez uprzedzenia. PROESZE O ODBLOKOWANIE KONTA ,WaSZYM ZDANIEM ZŁAMAŁEM REGULAMIN DAJCIE MI JEDNĄ SZANSE, NIEPOZAŁUJECIE.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo dobrze NIE MA ZDEJMOWANIA BANÓW , Oszustom mówimy NIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1089 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42388
To w duzej mierze wasza wina,ktos zle zrobil skrypt skoro dalo sie zawowic na 0 zl.

HST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13061
"pare ukaranych osob " chyba ponad 30
Kondziu (czy jak tam) ale to nie oznacza ze mozna juz bylo z czystym sumieniem sobie nabijac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673
I tak ma być.
BANY SIE NALEŻĄ DZIADOM JEDNYM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
kondziu - ale nie chodzi oto :ze okazja czyni zlodzieja :
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1197
jest mi przykro i czuje sie winny no i nie bylem pazerny az tak teraz mam taki pomysl zeby cofnac nam wszystkim zbanowanym abony i kupimy je sobie smsem (przynajmniej ja) i wszyscy mysle beda szczesliwi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i teraz moja prosba... prosilbym o wyzerowanie abona na moim koncie wally0 i odbanowanie go jesli to tylko mozliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
a po***** było kombinowac?

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taka nasza polska mentalnosc zwracam sie z prosba do MaTeo w imieniu wszystkich zbanowanych uzytkownikow... prosimy o odblokowanie nam kont, wyzerowanie abonamentu i mozliwosc dania szansy zakupu abonamentu w normalny sposob... w koncu bladzic jest rzecza ludzka a kazdemu powinna byc dana druga szansa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 72477
kup sobie abona na te konto

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

newe mody dla motoryzacji bo nie ma wcale!!!!!!!!!!!

Następny temat

MODY i BOLDY w MOTORYZACJI

WHEY premium