SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ACTIVLAB BCAA XTRA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5224
Witam , dzisiaj po raz pierwszy wprowadziłem ACTIVLAB BCAA XTRA 30 min przed treningiem oraz zaraz po jak zaleca producent. Problem w tym że jest okropne w smaku tzn gorzkie. Po dużym wysiłku i wypiciu tego badziewia ( chodzi o smak ) zachciało mi się wymiotować. I to moje pytanie czy można te aminokwasy lekko posłodzić? Będzie o wiele prościej wypić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Inezz96 Mistrzyni Polski Administrator
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 4134 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42271
Faktycznie nie wszystkie aminokwasy są akceptowalne w smaku, a wynika to z tego, że związki te z natury nie należą do najsmaczniejszych. Kiedyś mawiało się, że dany produkt ma działać a nie smakować, jednak obecnie wydaje się, że to trochę średniowieczne podejście i nie tyle, że jest tu możliwy kompromis, ale przy obecnym rozwoju rynku suplementacyjnego produkt może nie tylko działać, ale i smakować.

Tak naprawdę możesz posłodzić aminokwasy lub jeszcze lepiej komponować je z izotonikiem tego tupu: LINK
co zdecydowanie bardziej się sprawdzi, natomiast nie jest to optymalne rozwiązanie w okresie redukcji wagi. Wtedy to słodzik powinien być bezkaloryczny, np. erytrytol lub kolejny raz wybrać aminokwasy, którym nie można zarzucić niedopracowania w kwestii smakowej.

Świetnym przykładem aminokwasów, które działają i smakują, są aminokwasy BCAA od ALLNUTRITION w smaku wiśni lub czarnej porzeczki. Ja po prostu za nimi przepadam i Tobie również tę wersje smakową polecam z całego serca.

Pozdrawiam,
Inez

Pozdrawiam,
Inez Gorońska Mistrzyni Polski Bikini fitness
https://www.instagram.com/inezgoronska/?hl=pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82682 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699322
Troche głupi pomysł . Wsypuj prosto do ust i zapijaj . Po treningu zbędne , zjesz zbilansowany posiłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 32871 Napisanych postów 23018 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277717
Jaki masz smak?grejpfrut ? Cytrynowy jest ok ale bardzo źle się rozpuszcza to bcaa łyżeczka nie idzie wymieszać Ale w shakerze da się łatwo roztrzepać. Jak wyżej nie warto brać po. Daj 20G przed treningiem


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2017-06-12 22:22:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5224
Smak cytryna rozpuszcza się w shakerze ok. Tyle że gorzej z wypiciem. Producent zaleca 10g 30min przed treningiem i 10g po. 20g przed treningiem przy tym smaku to nie lada wyzwanie chyba spróbuję od razu wsypać do buzi. Nie wiem dlaczego po trening nie wskazane nie jestem w tych tematach obeznany. Zauważyłem jednak że kilu napakowanych kolesi u nas na siłowni wypija bcaa po. Jakie to ma znaczenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5224
Chodzi mi poprostu o to czy 20g na raz nie będzie miało niepożądanych skutków. Jeżeli nie to zacznę stosować w ten sposób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
PRODUCENT musi na etykiecie podać ogólną propozycję dawkowania, oczywiście dobiera się to następnie indywidualnie
nie wiemy ile ważysz ale przyjmij opcję standarodową 1g bcaa / 10kg masy ciała okołotreningowo, więc jak ważysz np. w okolicach 80kg jak dasz około 8g bcaa np. po trening to będzie ok, w przypadku tego konkretnie produktu 8g bcaa to 16 g proszku ponieważ bcaa xtra zawiera 50% bcaa w składzie

ani taka porcja ,ani troche wieksza nie przyniesie żadnych niepożądanych skutków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Activlab jak zwykle smacznie i ekonomicznie,cod ze działa:)


Zmieniony przez - -ZŁY- w dniu 2017-06-13 14:45:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Miałem różne bcaa activlaba też i nie było problemów z wypiciem, ale często po prostu wsypuje do buzi i popijam wodą, tylko uważaj byś się nie zakrztusił prochem i wszytsko poleci na podłogę

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5224
Ok zastosowałem się do porad i wypiłem 20g przed treningiem. Jutro spróbuję bezpośrednio do buzi. Dziękuję za odpowiedzi i porady!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11092
Też miałam te activlab bcaa i masakra kazde smaki mi nie smakowaly,czuc chemie mega. Teraz mam biotech ,olimp i allnutritioni są smaczne i da sie pić. Ale nie wyrzucaj wypij jednym ruchem nie warto kasy wywalac w błoto. Ja rano pije wode z octem jabłkowym tak samo jednym ruchem bo smak ochyda :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5224
Luzik znalazłem sposób. Próbowałem sypać do buzi ale nie szło mi to zbytnio więc rozpuściłem ale w mniejszej ilości wody. Cztery łyki i po problemie a nie jak wcześniej 500ml.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCCA-Kreeatyna-Beta alanina

Wiecej