SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

ACTIVLAB BCAA XTRA

Wysłana -
Witam , dzisiaj po raz pierwszy wprowadziłem ACTIVLAB BCAA XTRA 30 min przed treningiem oraz zaraz po jak zaleca producent. Problem w tym że jest okropne w smaku tzn gorzkie. Po dużym wysiłku i wypiciu tego badziewia ( chodzi o smak ) zachciało mi się wymiotować. I to moje pytanie czy można te aminokwasy lekko posłodzić? Będzie o wiele prościej wypić.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Troche głupi pomysł . Wsypuj prosto do ust i zapijaj . Po treningu zbędne , zjesz zbilansowany posiłek
Wysłana -
Jaki masz smak?grejpfrut ? Cytrynowy jest ok ale bardzo źle się rozpuszcza to bcaa łyżeczka nie idzie wymieszać Ale w shakerze da się łatwo roztrzepać. Jak wyżej nie warto brać po. Daj 20G przed treningiem

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2017-06-12 22:22:22
Wysłana -
Smak cytryna rozpuszcza się w shakerze ok. Tyle że gorzej z wypiciem. Producent zaleca 10g 30min przed treningiem i 10g po. 20g przed treningiem przy tym smaku to nie lada wyzwanie chyba spróbuję od razu wsypać do buzi. Nie wiem dlaczego po trening nie wskazane nie jestem w tych tematach obeznany. Zauważyłem jednak że kilu napakowanych kolesi u nas na siłowni wypija bcaa po. Jakie to ma znaczenie?
Wysłana -
Chodzi mi poprostu o to czy 20g na raz nie będzie miało niepożądanych skutków. Jeżeli nie to zacznę stosować w ten sposób.
Wysłana -
PRODUCENT musi na etykiecie podać ogólną propozycję dawkowania, oczywiście dobiera się to następnie indywidualnie
nie wiemy ile ważysz ale przyjmij opcję standarodową 1g bcaa / 10kg masy ciała okołotreningowo, więc jak ważysz np. w okolicach 80kg jak dasz około 8g bcaa np. po trening to będzie ok, w przypadku tego konkretnie produktu 8g bcaa to 16 g proszku ponieważ bcaa xtra zawiera 50% bcaa w składzie

ani taka porcja ,ani troche wieksza nie przyniesie żadnych niepożądanych skutków
Wysłana -
Activlab jak zwykle smacznie i ekonomicznie,cod ze działa:)

Zmieniony przez - -ZŁY- w dniu 2017-06-13 14:45:42
Wysłana -
Miałem różne bcaa activlaba też i nie było problemów z wypiciem, ale często po prostu wsypuje do buzi i popijam wodą, tylko uważaj byś się nie zakrztusił prochem i wszytsko poleci na podłogę
Wysłana -
Ok zastosowałem się do porad i wypiłem 20g przed treningiem. Jutro spróbuję bezpośrednio do buzi. Dziękuję za odpowiedzi i porady!!!!
Wysłana -
Też miałam te activlab bcaa i masakra kazde smaki mi nie smakowaly,czuc chemie mega. Teraz mam biotech ,olimp i allnutritioni są smaczne i da sie pić. Ale nie wyrzucaj wypij jednym ruchem nie warto kasy wywalac w błoto. Ja rano pije wode z octem jabłkowym tak samo jednym ruchem bo smak ochyda :D
Wysłana -
Luzik znalazłem sposób. Próbowałem sypać do buzi ale nie szło mi to zbytnio więc rozpuściłem ale w mniejszej ilości wody. Cztery łyki i po problemie a nie jak wcześniej 500ml.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź