SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ACTIVITA - Nowości

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 31361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441


ACTIVITA Best Mass Xtreme

ACTIVITA Best Mass Xtreme - niezawodny gainer ułatwiający szybki przyrost siły i masy mięśniowej. Best Mass eXtreme to ponad 40% najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (BV=104) w połączeniu z odpowiednio zbilansowanym mixem węglowowodanów o zróżnicowanym indeksie glikemicznym oraz solidne dawki niezbędnej organizmowi L-glutaminy, wysokoenergetycznego oleju MCT, lecytyny, witamin i minerałów.
Wyjątkowy, naturalny smak odżywki gwarantują dodane duże kawałki prawdziwych owoców.


Inspiracja Możliwościami - Liczy się tylko efekt

Stawiając sobie za główny cel zaspokojenie potrzeb i satysfakcję konsumentów Activita przedstawia linię produktów zawierających wysokiej jakości sprawdzone i skuteczne składniki niezbędne do szybkiego wzrostu siły i masy mięśniowej.

Activita Best Mass Xtreme to koncentrat białka serwatki o doskonałej wartości biologicznej (BV=104) oraz szczegółowo dopracowany mix węglowodanów zapewniający równomierne rozłożenie energii, wzmocnione znaczną dawką wysokoenergetycznego oleju MCT, L-glutaminy oraz aktywatorów metabolicznych, które działając synergistycznie prowadzą do szybkiego zwiększenia siły i masy mięśniowej bez odkładania niepotrzebnej tkanki tłuszczowej.


Inspiracja Naturą - Przede wszystkim zdrowie

W trosce o zdrowie konsumentów Activita jako pierwsza w Polsce stawia na bogactwo natury, eliminując w produktach zawartość szkodliwych substancji chemicznych skutecznie wyniszczających nasz organizm.

Activita Best Mass Xtreme zawiera duże kawałki prawdziwych owoców, które dzięki procesowi liofilizacji zachowują w 100% swoje pierwotne właściwości organoleptyczne (smak, zapach, barwa) oraz pełną wartość odżywczą i biologiczną.

Dzieje się tak ponieważ owoce są suszone ze stanu zamrożonego (poprzez sublimację), w niskich zaś temperaturach nie ulegają degradacji witaminy i składniki biologicznie czynne. Dzięki temu nasze produkty jako jedyne cechują się wyjątkowym, naturalnym smakiem owoców, bogactwem witamin i minerałów.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA

100g proszku Jedna porcja (50g)
Wartość energetyczna 1528,2 kJ/361,4 kcal 764,1 kJ/180,7 kcal
Białko 40,6g 20,3g
Tłuszcz 6,2g 3,1g
w tym Olej MCT 2g 1g
Węglowodany 35,8g 17,9g
L-glutamina 2g 1g
Lecytyna 200mg 100mg

Dostępne smaki: truskawka, banan, owoce leśne

Opakowania:
folia 1000g - sugerowana cena detaliczna 54,00zł
puszka 2200g - sugerowana cena detaliczna 110,00zł

W punktach sprzedaży powinien się znaleźć pod koniec przyszłego tygodnia.

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1056
ciekawy produkt , przydały by sie jakies probeczki

Wiesz co mnie boli? Dupa! Jestem na cyklu!

Się koksuje dziewczyno, się koksuje chłopaku, w***ałem już 1000 methandroPAKu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niesamowicie podobaja mi sie opakowania

jakosc poznaje i ocenie pozniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1360 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30802
no racja opakowania dobre sa :)

Ready to drift now
And I feel myself slipping inside you
=mafia.kapcie.sfd.pl= http://www.sfd.pl/1/images2005/20050914151429.jpg 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441


ACTIVITA TCM Pro

Niezawodna kreatyna w nowej, mocniejszej postaci!

Tri-Creatine Malate (TCM) – jabłczan kreatyny to substancja powstająca w reakcji kreatyny i kwasu jabłkowego.

Kreatyna to związek naturalnie występujący w organizmie ludzkim. Ułatwia produkcję energii (ATP), nasila procesy anaboliczne i stymuluje wzrost białek mięśniowych, potęguje siłę skurczu mięśnia oraz zwiększa nawodnienie komórek mięśniowych. Posiada również silne właściwości antykataboliczne, wydatnie przyspiesza okres regeneracji potreningowej. Regularna suplementacja kreatyną zwiększa beztłuszczową masę ciała, powoduje wzrost siły i wytrzymałości mięśniowej, poprawia ogólną kondycję organizmu, podnosi zdolność wysiłkową i adaptację treningową. Kwas jabłkowy z kolei jest naturalną substancją pośredniczącą biorącą udział w cyklu Krebsa, co oznacza, że odgrywa kluczową rolę w procesie produkcji energii w organizmie.

W porównaniu do tradycyjnego monohydratu, jabłczan kreatyny cechuje się wyższą przyswajalnością, stabilnością i anaboliczną efektywnością. Jest także lepiej rozpuszczalny w wodzie, co oznacza dużo szybsze wchłonięcie do krwiobiegu i błyskawiczny transport do komórek mięśni, a w konsekwencji znacznie większy przyrost masy mięśniowej.
W przeciwieństwie do monohydratu jabłczan nie ulega szybkiemu rozkładowi, lecz jest gromadzony w organizmie, tworząc pewnego rodzaju magazyn wykorzystywany w momencie zwiększonego zapotrzebowania. Wszystkie te cechy czynią jabłczan kreatyny idealnym suplementem dla entuzjastów każdej dyscypliny sportu.

1 kapsułka ACTIVITA TCM Pro 1000® zawiera aż 970mg czystego jabłczanu kreatyny najwyższej jakości!


opak. 150 kaps. - sugerowana cena detaliczna 36,50 zł
opak. 300 kaps. - sugerowana cena detaliczna 62,50 zł

W punktach sprzedaży powinien się znaleźć pod koniec przyszłego tygodnia.

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
super
ladnie sie rozwijacie , tylko pogratulowac
oby tak dalej!!

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
super !
opakowania 1 klasa, zachęcają do zakupu

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1056
ooooo jabłczan kreatyny coś takiego planuje na majowy cykl

Wiesz co mnie boli? Dupa! Jestem na cyklu!

Się koksuje dziewczyno, się koksuje chłopaku, w***ałem już 1000 methandroPAKu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
swietne opakowania jak juz mowiono!! naprawde

tcm wyglada zachecajaco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75935 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754304
Fajne, tylko ten bulk troche drogi.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
swietnie ze jest jablczan
bede myslal przy redukcji wlasnie o jablczanie
opakowania ladne, aczkolwiek akurat ja nie zwracam wiekszej uwagi

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNA A CHOROBA

Następny temat

MASSCYCLE

WHEY premium