SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ACH TE JEDZENIE

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Fighter z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od dwóch tygodni jestem na diecie - ograniczylem zarcie o polowe i zadnych slodyczy. Jem regularnie, 4 posilki, ale chodzi o to ze caly czas mam ochote cos jesc, brak mi tego uczucia sytosci, ktore zawsze mi towarzyszylo. Czy mozna, oczywiscie w ramach tych czterech posilkow zjesc jakas rzecz ktora sprawi ze bede syty, ale nie bedzi mnie tuczyc ?


Andrzej Oponowicz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Białko, czyste białko na pewno nie zaszkodzi. Może to być puszka tuńczyka w sosie własnym, omlet z białek jaj, filet z kurczaka albo porcja odżywki białkowej rozpuszczona w wodzie. Uczucia sytości to nie da ale zapewni robotę dla żoładka.

Moderator Odżywianie


Zmieniony przez - Atomic w dniu 01-05-22 11:34:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 454 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4925
A może zamiast jeść byś coś wypił? Mówię poważnie. Ja np. w tym momencie wychylam już 3 kubeł kawy mimo, że nie mam na to ochoty. Wiesz dlaczego? Bo ten napój strasznie mnie zasyca. Mi się po prostu po kawie w ogóle nie chce jeść- tak samo jak po coli. Sprawdź czy kawa działa na ciebie w taki sam sposób jak na mnie. Ja się teraz odchudzam i wyniki mam całkiem niezłe. A do kawy używam słodzika.

Ricardo

Ricardo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jak mnie ssie w zoladku to po prostu pije zwykla wode mineralna. Po litrze wogule nie chce sie jesc.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jak wyżej.Ewentualnie pije sok pomidorowy.Chociaż najczęściej olewam jak mnie ssie żołądek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
Potwierdzam co wyżej, ja jeszcze robie sobie galaretki bez cukru i jak jestem glodna to oszukuje zołądek wcinając galaretki

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czemu pozwalacie na to, zeby Was ssalo? przeciez wtedy organizm zjada sam siebie, stan kataboliczny jest przeciwnikiem kulturysty

gritz
manson
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Xena uwazaj z tymi galaretkami. Ich skladnikiem jest zelatyna, a w niej moze by BSE.

Pozdrawiam

"...jeden za wszystkich, wszyscy za jednego..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a poza tym, to prawda, najlepiej w takim przypadku zjesc bialko, ale z drugiej strony bialko najbardziej ze wszystkich skladnikow odklada sie w jelitach i po takim dluzszym naduzyciu nie wiem czy nie przyda sie zabieg pt. plukanie jelit

gritz
manson
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5829
Płukanie jelit ten zabieg warto zrobić ale dopiero po trzydziestce---wyczytałem.Dla zasycenia trochę przekąsek białkowych woda i kawa terz dobre kofeina dodatkowo wspomaga odchudzanie.

wiedza to podstawa

wiedza to podstawa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ryz i redukcja

Następny temat

Dieta Optymalna

WHEY premium