SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ACB 53 Olsztyn: Young Eagles 15

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Strus jakoś nie zachwycił. Myślę, że Damian go zdominuje zapasami i presją przy siatce.

Obrotowka niezła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No Tsarev to WW, więc szału nie ma. Z kimś lepszym będzie pozamiatany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390
Mnie Strus pozytywnie zaskoczył. Przed walką typowałem, że Tsarev szybko wygra ze Strusem, a tu się okazało inaczej. Tsarev miał wielką szansę na szybkie zwycięstwo w pierwszej rundzie po tych dwóch ciosach, którymi usadził Strusa, ale nie dał rady tego dokończyć. Gdyby jeszcze trochę przycisnął, to miałby wygraną. Strus z kolei bardzo dobrze w parterze. Pracował z góry zadając ciosy i łokcie, którymi rozciął Tsareva. Mnie występ Strusa się podobał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4448 Napisanych postów 35741 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262824
Przede wszystkim dobry powrót zza światów Piotrka

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Dobra praca z góry, ale łatwo oddał plecy i tam trochę ciosów przyjął. Życzę mu dobrze, ale musi bardziej się koncentrować na początku walki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 209 WOODLEY VS THOMPSON 2, NURMAGOMEDOV VS FERGUSON

Następny temat

Bellator 172: Emelianenko vs. Mitrione

Wiecej