sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Trening w domu

Dodaj odpowiedź

AB booster, modelujące urządzenie

Wysłana -
Witam, przymierzam się do kupna AB Booster

i chciałem poznać opinie czy warto w taki sprzęt inwestować. Zależy mi aby mięśnie były bardziej napięte i sylwetka była trochę bardziej wymodelowana. Zaznaczam, że siłownia z powodu braku czasu nie wchodzi w grę, a obecnie robię trzy razy w tygodniu około stu pompek, ale wiadomo to parę sekund i zrobione. Dawno temu ćwiczyłem na siłowni raczej tak amatorsko ale człowiek wtedy trochę urósł i takich efektów się nie spodziewam:) Tabata też się przewinęła ale poza większą kondycją raczej nic ciekawego. Próbował ktoś tego?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
strata kasy i czasu
za tę samą kasę kup podstawowy sprzęt do ćwiczeń w domu. Drążek,jakieś hantle
Wysłana -
Miałeś okazję używać tego? drążka niestety nie mam gdzie powiesić bo wynika to z tego, że mam tylko jedno przejście między pokojami i z powodu tego jak jest skonstruowane nie ma na to szans. Polecacie jakieś urządzenie stacjonarne w tym stylu? Ławeczka też niestety odpada.
Wysłana -
na siłko fitnessie gdzie czasem wpadałem takie urządzenie stało, tylko kobiety na nim urzędowały i to głownie grube którym się wydawało że cud maszyny są lepsze od podstawowych ćwiczeń.
A urządzenie....samo za Ciebie nic nie zrobi. Jak będziesz chciał ćwiczyć to żadne urządzenie nie będzie Ci potrzebne,zwłaszcza do celu jaki opisałeś.
Wysłana -
Ja jakiś czas temu zakupiłam to urządzenie w sklepie TV Okazje. Moim zdaniem świetnie sprawdza się w domu jako dodatek do siłowni lub biegania. Polecam!
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź