SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ABGIMNIC

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez pitbull61 z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1801
Mam pytanie a propos abgymnic - czy moze on miec jakis negatywny wplyw na zdowie. Mam tu na mysli jakies promieniowanie takie jak np wydziela maszyna do USG. Czy te prady ktore generuje abgymnic maja podobny rezultat ujemny. Mam tu na mysli przede wszystkim dolne partie miesni brzucha - prady odczuwa sie jeszcze troszke ponizej brzucha i czy nie zaszkodzi to genitaliom.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do oddzialywania na genitalia to prawde powiedziawszy nie mam zielonego pojecia, byl natomiast artykul w polityce (niestety nie pamietam w ktorej) o szkodliwym wplywie tego urzadzonka na miesnie. Cala teoria oparta byla na nierownomiernym wzroscie miesnia skoncentrowanym tylko na glownej glowie a tym samym zaniedbywaniu wiazan miesni co mialo w przyszlosci prowadzic do zerwan. Za prawdziwosc artykulu nie recze aczkolwiek przemawial on do rozsadku.

Stassi
Gdyby młodość wiedziała a starość mogła... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
???

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2642 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19841
Przeczytaj sobie na stronie głównej abgymnica o tym że nie wolno go stosować w niektórych miejscach i że NIE JEST ZNANY WPŁYW DŁUGOTRWAŁEGO ODDZIAŁYWANIA PRĄDU NA ORGANIZM (czy jakoś tak). Najpierw sprawdź czy to posiada polskie atesty. Jeśli nie to uważaj!!

Butterflies are random thoughts people have.
They live, They die, They are pointless.

Jonathan Watson

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziwne rr ?

Następny temat

Ketoza

WHEY premium