SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ABC vs Been-gay

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2704
Czesc!
Mam obie masci i mam teraz dylemat ktora lepiej smarowac przed treningiem?mialem problemy z krzyzami i mam dalej stan zapalny.Wiem ze obie dobrze rozgrzewaja ale ktora jest lepsza?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
ABC - jej stosowanie jest bardziej bolesne ! ogólnie polecał bym raczej dla zwalczanie bólu i stanów zapalnych ale nie przed treningiem a np pomiędzy ! tez w bólach reumatycznych
gen-gay - ten sie wybitnie do celów przed i potreningowych nadaje ! rozgrzewa , poprawia ukrwienie , działa przeciwbólowo , usuwa "zakwasy" , przed wysiłkiem - usuwa dyskomfort zwiazany z przeciazeniem miesni

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Weź Neo-capsiderm - jest nieco słabszy od ABC ale i tak bardzo "ostry"
trzeba przyzwyczaić do niego skórę i tyle - stosując rosnące dawki i na początku rozcięczając z wazeliną

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
szczerze to bym w tym wypadku nie polecał capsidermu - to taka maść bardziej przeciwbólowa , stosowana w ch . reumatycznych , zapaleniach nerwów , korzeni nerwów rdzeniowych , skazie moczanowej
zawiera kapsaicynę - otrzymywaną z pieprzowca czy czegoś podobnego ....


tak wiec osobiście stosował bym ben-gaya - a jeśli był by za mało skuteczny (chyba bajlepiej przygotuje z nich wszystkich do treningu) to ewentualnie wtedy pozostałe maści...
pozostałe w przypadku zwalczania bólu - pomiedzy treningami

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1380 Wiek 55 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13616
stosuje capsiderm wcierając go ok 45 minut przed treningiem co daje bardzo dobre rozgrzanie. Benek jest już dla mnie zbyt słaby.
Polecam !

Moderator działu Prawo i Ekonomia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Dla mnie już capsiderm jest lekko za słaby - za bardzo sie przyzwyczaiłem

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1380 Wiek 55 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13616
Byku przed treningiem kapie się w capsidermie

pozdro brachu

Moderator działu Prawo i Ekonomia

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zazywac mineraly?

Następny temat

Kiedy zrobic tatuaz?

Wiecej