SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AAKG- Jakie polecacie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 403
Proste szybkie pytanie... Jakie AAKG polecacie ! Ma być najlepsze na rynku i w proszku.. :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
https://sklep.sfd.pl/BIG_ZONE_Pure_arginine_powder-opis26978.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 6 regulaminu
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20029

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 403
Ono ma być po prostu zaj**ista... :D Firma jest mi obojętna... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160240 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233712
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24734
Od siebie polecę Cytrulline, ogólnie aktualnie stosuję i wydaje mi się lepsza od akkg(jak i ogólnie od Argininy) pod względem pompy ale ta arginina wyżej jest b.dobra, sam stosowałem. Czyściutka , na długo starsza, dobrze pompuje nie tylko na siłowni.

Zmieniony przez - Vaadeer w dniu 2014-04-09 13:51:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
jeden woli arginine inny cytruline, a najlepiej oba połączyć, miałem w/w argininę i cytrulinę od xxl i starczyło na hoho czasu

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 183
a jak masz ochotę na smakowe AAKG to Xplode, smak rewelka, folia spoko wychodzi https://sklep.sfd.pl/Olimp_AAKG_Xplode_Powder-opis30657.html 

Priorytety....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 748
Czy ta arg. Z big zone jest bezsmakowa? Jeśli nie to jaka firma taką oferuje? Szukam również bezsmakowej cytruliny i beta alaniny, bo jakiej bym przedtreningowki nie probowal mam odruchy wymiotne i trening to dodatkowa walka z "przepysznymi" smakami. Z góry dzięki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
icesurfer big zone jest bezsmakowe ale swój specyficzny gorzkawo/słonawy. Cytrulina od xxla też bezsmakowa ale kwaskowaty swój naturalny smak posiada. Wszystko bezsmakowe ma swoje naturalne smaki

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Iron Pump iron horse czy Cellzom amix?

Następny temat

nitrobolon + mono dawkowanie

Wiecej