SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A6W + brzuszki + czym zabic miesien piwny ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 191 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1051
Wiek: 20

Waga: 78

Wzrost: 190

Cel cyklu: zgubienie tluszczu z brzucha

stosowane już wcześniej suplementy : creatyna, hmb, bialka, gainery

Uprawiane inne sporty: pilka nozna, treningi domatora od 2 lat

stosowane wcześniej spalacze : HMB?

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: L-glutamina

ilość dni wolnych od kreatyny: ponad rok

przewidziane finanse na cykl: okolo 50zl

uwagi i sugestie: mam laweczke do brzuszkow i codziennie rano po A6W(10 dzien) dobijam 2 seriami brzuszkow

Staż treningowy: ponad 2 lata (domator) w tym okolo 0,5 na profesionalnej silowni

Sprawa wyglada w ten sposob ze moja nowa panienka z ktora jestem od pazdziernika , stwierdzila ze gdybym nie mial tluszczyku na brzuszku to bym wygladal , dla niej idealnie, bylo to jakos na poczatku listopada , ja stwierdzilem ze do stycznia bylbym w stanie, zgubic moj miesien piwny i od 10 dni robie A6W + brzuszki na laweczce, ogolnie od dluzszego czasu cwicze w domu bez jakiegos wiekszego planu treningowego wszystkie partie miesni. Zauwazylem ze chyba jednak nie dam rady do stycznia bez wspomagaczy spalic tej oponki - nie jestem gruby a wrecz chudy tak naprawde tluszcz mam tylko na brzuchu, Co powinienem brac zeby nie stracic wagi a spalic tluszcz z brzucha? wiem ze HMB dziala dopiero po paru tygodniach takze raczej nie damy rady w miesiac. Jesli nie spale tego tluszczu to sam sie spale ze wstydu.

Zmieniony przez - MinisterPL w dniu 2008-12-05 20:32:46
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7050
na kazdego jedno dziala lepiej jedno gorzej, tse ma sklad w miare ok dlatego do 50 zl nic lepszego nie kupisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1550 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20747
zacznij robić aeroby i zmień dietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 191 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1051
nie chce diety zmieniac bo zadnej nie mam pozatym ze codziennie rano na sniadanie szamie sobie 4 jajka.

Areoby ? Areobiczna 6 wiedera moze byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
zmien dziewczynę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
jw
bo 'tym ' co robisz obecnie tłuszczu nie zgubisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 191 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1051
Nie chodzi onia, chociaz to prawdopodobne bo mnie drazni ostatnio. Tylko oto ze lubie byc kojazony z prawda, to Co powinienem robic zeby zgubic ta oponke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
To powiedz ze Tobie chodzilo o styczen 2010r


aeroby i dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 799
1. A6W jest na tyle intensywne, że nie dodaje się żadnych brzuszków później!!
2. Bez diety nie masz szans na kaloryfer, chyba że jesteś naprawde chudy...
3. Aeroby

Nie trzeba być wielki żeby zacząć,
Ale trzeba zacząć żeby być wielkim!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
"to Co powinienem robic zeby zgubic ta oponke?"
zajrzec do działu odchudzanie i odzywianie

'miesien piwny' sam z siebie nie powstał, to wnyik zlych nawyków zywieniowych, pewno nieregularnego odzywiania, jedzenia 'shitów' cukrow prostych, fast foodow, niezdrowych tłuszczów, w koncu malo wysilku fizycznego, brak treningu tlenowego (aerobowego) czy interwałowego, stres w zyciu codziennym i jest jak jest

nie zmienisz tego w miesiac, nie ma cudów i to sobie uswiadom

przyszykuj sie na rok solidnej (moze krocej ) pracy,ale i tak musisz zmienic podejscie szczegolnie do żarcia, bo inaczej rownie dobrze mozesz sobie to a6w robic do konca życia, niewiele Ci to da

miesnie moze i 'wyrobione' bedziesz mial , a ich nigdy nie zobaczysz bo będą pod warstwą tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
Waga : 78

Wzrost : 190
tłuszcz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
tego nie zauwazylem ale mozliwe iz tak jest (brak miesni, 'miesien piwny' , moze endo? ), tym bardziej tragedia

reszte juz napisalem wyzej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminostar BCAA Powder

Następny temat

Co po cyklu na mase?

WHEY premium