SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A.M.G + Creasteron - test

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385407


Nadszedł czas na podsumowanie testu A.M.G i Creasteron

Mały opis stosowanych suplementów :


A.M.G.



OPIS:

- Powoduje szybki wzrost siły i masy mięśniowej
- Daje efekt "pompy"
- Matrix pro-hormonalny

A.M.G. = ALL IN ONE MUSCLE GROW FORMULA to kompleksowy przed treningowy preparat, który jednocześnie dostarcza energii, substancji budulcowych, stymulatorów i regulatorów poziomu hormonów anabolicznych, silnych roślinnych adaptogenów i antykatabolików. A.M.G. zawiera także pełen kompleks boosterów tlenku azotu, dzięki czemu znacząco nasila efekt pompy mięśniowej w trakcie treningu. A.M.G pozwoli zwiększyć intensywność i wydajność treningu co może spowodować szybszy wzrost siły i masy mięśniowej.


Creasteron



OPIS :

- Przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej
- Przyrost siły
- Poprawia definicje sylwetki
- Wzrost libido

Creasteron jest bardzo zaawansowanym preparatem, zawierającym wszystko, co potrzebne jest kulturyście do szybkiej i maksymalnej budowy siły i masy mięśniowej.Creasteron to prawdziwa "All in one formula" pozwalająca zastąpić standardowe produkty kreatynowe, białkowe, aminokwasowe, antykataboliki i modulatory poziomu hormonów anabolicznych jednym bardzo skutecznym preparatem.
Stosując jedyny w swoim rodzaju Creasteron, możesz spodziewać się, w krótkim czasie, widocznej poprawy siły, wzrostu masy mięśniowej oraz redukcji tkanki tłuszczowej.

- Preparat zawiera wszystkie niezbędne składniki do szybkiej resyntezy ATP: monohydrat kreatyny, ryboza, inozyna oraz transportery kreatyny, insulinomimetyki i stymulatory wydzielania insuliny, takie jak: monohydrat glukozy, tauryna, 4-hydroksyizoleucyna, D-pinitol, insulinogenne ekstrakty roślinne.

- Dostarcza organizmowi najlepszej jakości białko i węglowodany w optymalnej proporcji. Komponentami białkowymi są: izolat białka serwatkowego, koncentrat białka serwatkowego oraz izolat białka sojowego.
- Jest bogatym źródłem najsilniejszych antykatabolików: aminokwasy rozgałęzione BCAA, glutamina, tauryna. Wysokocząsteczkowy polimer glukozy o skrajnie niskich własnościach osmotycznych, glukoza, maltobioza stanowią niezbędną dawkę weglowodanów potrzebną do maksymalnej syntezy białek mięśniowych i glikogenu mięśniowego.
- Jest źródłem najsilniejszych naturalnych roślinnych substancji podnoszących poziom testosteronu oraz hamujących jego metabolizm. Należą do nich ekstrakty: Fenugreek, Avena Sativa, Broccoli, Agaricus Bisporus.

Bardzo skuteczny preparat zalecany sportowcom pragnącym w krótkim czasie uzyskać przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej oraz poprawić estetykę sylwetki.

Zestaw który otrzymałem


A.M.G.
Od samego poczatku stosowania suplementu czułem mega przypływ energi , treningi były robione na 110% ponieważ pobudzenie , skupienie na wysokim poziomie przez cały czas , leciałem dawką wg zalecen producenta czyli 35g + 2 kap i wcale nie musiałem zwiekszac dawki bo ciagle elegancko czułem preparat , raz zwiekszyłem dawke do 50g zeby sprawdzić róznice pomiedzy standardową dawka i był mega kosmos , jednak dla mnie optymalna dawka 35 wystacza w zupełnośći .
Wytrzymałość na treningach sie zwiekszyła i to mega odczuwalnie , mozna było robić cieższe i dłuższe treningi , do tego niesamowita pompa na kazdym treningu , produkt posiada w skladzie to co niezbedne jest w preparacie przed treningowym , nie ma po nim tzw. zjazdu jak po niektórych przed treningówkach i nie trzeba zwiekszać dawek z czasem, bo ogranizm cały czas tak samo reaguje na dawke 35g przy kazdym treningu .Preparat godny polecenia i na pewno nie raz do niego wróce .
Smak pomarańczowy dobry , nie jest jakiś wyśmienity ale da sie bez problemu pić przez cały czas stosowania.
Rozpuszczalność bardzo dobra co widać na załączonym filmiku który nakreciłem .




Creasteron
Suplement po treningowy który w skladzie posiada wszystko co niezbedne aby dostarczyć organizmowi po cieżkim treningu .
pierwsza rzecz która jako pierwsze mnie zaskoczyła to smak , otrzymałem puche o smaku tropikalnym i dla mnie jest poprostu rewelacyjny od pierwszego wypicia zakochałem sie w tym smaku , specjalnie domówiłem puche o smaku pomaranczy aby porównac te dwa smaki i tropikalny dl amnie jest mega zarąbisty , pomarańcza jest dobra ale nie tak jak tropikalny
Z czasem stosowania Creasteronu zaczałem odczuwać lepsza regeneracje , lepiej sie wysypiałem , mój czas snu to zazwyczaj ok 5h i zawsze wstawałem nie dospany taki zarabany , podczas brania creasteronu poprostu wstawałam nawet przed budzikiem mega wypoczety , dodatkowo zawarty matrix hormonalny( również w A.M.G.) troche podbudował moje libido
Creasteron wziety rano na czczo , wywalał mi wszytskie żyły na wierzch czułem sie taki napompowany w pracy mega dobre uczucie
Mega jestem zadowolony z tego roduktu i na dłużej ugości u mnie w suplementacji przede wszystkim dzieki mega dobrej regeneracji .

Rozpuszcalnosć Creasteronu równiez bardzo dobra , co widać na załączonym filmiku




Dodatkowo połączenie obydwóch suplementów znacząco poprawiło moje wyniki siłowe jak i wytrzymałość , waga ruszyła do przodu co spowodowało zwiekszeniem obwodów , oczywiście wpadło w wiekszości czyste miecho , nie widac zeby tłuszczu doszło , wiadomo ze nie ma jakiś spektakularnych wyników w wadze bo chodzi mi głownie o zdobywanie czytsego miecha wiec kazdy wie ze w miesiac 1kg to i tak duzo .

dołączam fotki przed i po teście




i pare fotek supli z testu












Dziekuje bardzo firmie Hi Tec za możliwosć udziału w teście , bo znalazłem suple któe beda na dłużej u mnie w suplementacji i z czystym sumieniem moge polecić to połączenie


Jesli o czymś zapomniałem to na pewno dopisze



Zmieniony przez - rutkow w dniu 2014-10-15 21:25:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239


Podsumowanie testu AMG+Creasteron
Opis suplementów według producenta


A.M.G.



OPIS:

- Powoduje szybki wzrost siły i masy mięśniowej
- Daje efekt "pompy"
- Matrix pro-hormonalny

A.M.G. = ALL IN ONE MUSCLE GROW FORMULA to kompleksowy przed treningowy preparat, który jednocześnie dostarcza energii, substancji budulcowych, stymulatorów i regulatorów poziomu hormonów anabolicznych, silnych roślinnych adaptogenów i antykatabolików. A.M.G. zawiera także pełen kompleks boosterów tlenku azotu, dzięki czemu znacząco nasila efekt pompy mięśniowej w trakcie treningu. A.M.G pozwoli zwiększyć intensywność i wydajność treningu co może spowodować szybszy wzrost siły i masy mięśniowej.


Creasteron



OPIS :

- Przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej
- Przyrost siły
- Poprawia definicje sylwetki
- Wzrost libido

Creasteron jest bardzo zaawansowanym preparatem, zawierającym wszystko, co potrzebne jest kulturyście do szybkiej i maksymalnej budowy siły i masy mięśniowej.Creasteron to prawdziwa "All in one formula" pozwalająca zastąpić standardowe produkty kreatynowe, białkowe, aminokwasowe, antykataboliki i modulatory poziomu hormonów anabolicznych jednym bardzo skutecznym preparatem.
Stosując jedyny w swoim rodzaju Creasteron, możesz spodziewać się, w krótkim czasie, widocznej poprawy siły, wzrostu masy mięśniowej oraz redukcji tkanki tłuszczowej.

- Preparat zawiera wszystkie niezbędne składniki do szybkiej resyntezy ATP: monohydrat kreatyny, ryboza, inozyna oraz transportery kreatyny, insulinomimetyki i stymulatory wydzielania insuliny, takie jak: monohydrat glukozy, tauryna, 4-hydroksyizoleucyna, D-pinitol, insulinogenne ekstrakty roślinne.

- Dostarcza organizmowi najlepszej jakości białko i węglowodany w optymalnej proporcji. Komponentami białkowymi są: izolat białka serwatkowego, koncentrat białka serwatkowego oraz izolat białka sojowego.
- Jest bogatym źródłem najsilniejszych antykatabolików: aminokwasy rozgałęzione BCAA, glutamina, tauryna. Wysokocząsteczkowy polimer glukozy o skrajnie niskich własnościach osmotycznych, glukoza, maltobioza stanowią niezbędną dawkę weglowodanów potrzebną do maksymalnej syntezy białek mięśniowych i glikogenu mięśniowego.
- Jest źródłem najsilniejszych naturalnych roślinnych substancji podnoszących poziom testosteronu oraz hamujących jego metabolizm. Należą do nich ekstrakty: Fenugreek, Avena Sativa, Broccoli, Agaricus Bisporus.

Bardzo skuteczny preparat zalecany sportowcom pragnącym w krótkim czasie uzyskać przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej oraz poprawić estetykę sylwetki.

Zestaw który otrzymałem
[img]http://www.iv.pl/]

A.M.G.
Dla mnie świetny suplement.Już po chwili wypicia czuć efekty "mrowienia" treningi robione na 120% nie ma żadnej mowy o tym ,że nie chce się iść na trening czy coś, kolejny plus jaki jest to ,że nie ma po nim "zjazdów" jak to jest po większości suplementów przed treningowych. A.M.G również zaskoczył mnie co do samego smaku, bo był dobry pomarańczowy :) lepszy jak dla mnie np. mesomorpha,przed treningiem brałem 35g prochu+2 caps tak jak zalecał producent działało to na mnie dobrze ale czasami gdy czułem się "gorzej"brałem trochę więcej
rozpuszczalność 5/5
pompa10/5 (mega żyły wyskakują !)
smak 5/5
skupienie5/5
czyli produkt można ocenić na 6 !
Creasteron
Creasteron to kolejny produkt który otrzymałem od Hi Tec'a mega ! nie wiem jak to inaczej opisać po stosowaniu Creasteron po treningowo 80g +2 caps siła rosła jak szalona ! co można zaobserwować po dzienniku :) klatka początkowo robiona hantlami 33kg przerodziła się w robienie hantlami 40,5kg 8 razy ! co kiedyś było dla mnie nie wyobrażalne :) Creasteron otrzymałem o smaku owoców tropikalnych gdy pierwszy raz go powąchałem poczułem czekoladę ampel gold truskawkową w smaku był dobry nie pienił się dobrze się mieszał nie był taki "jałowy"
rozpuszczalność 5/5
pompa5/5 (nie jest to do tego typu suplement ,a gdy piłem go naczczo żyły się pojawiały lepiej)
smak 5/5

po po połączeniu w/w produktów, siła jak i masa poszła w górę :) waga z jakiś 88-89kg do 90,4 ,a sama ręka z 38,2 do 39 :) ,a przykładowo biceps robiłem 40kg 8 razy ,a skończyłem na 50kg 6 razy
przed/po








Dziękuje jeszcze raz firmie hi tec za wybranie mnie do testu !

Zmieniony przez - MrBlue w dniu 2014-10-16 06:52:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no to mozna grtulowac chloapaki postepow i oby dalej szlo do przodu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Katarzyna Chłopecka - HiTec Nutrition - trening barki + biceps - Feel The Power

Następny temat

Hi Tec Trening Barki Triceps

Wiecej