SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

9 miesięcy cwiczeń , jak nabrac masy i spalić tłuszcz???

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 416


staz 9 miesiecy, dieta dużo jem zaleznie ile czuje ze potrzebuje organizm , odzyki bialkowoweglowodanowe, raz kreatyna, odzywki w calej karierze okolo 4 miesiecy brane,

Wiek 19 lat,177wzrostu, klatka 104 biceps 33 (37pompa) PRZERAMIE 30,brzuch 88, udo 63,
wyciskanie (mAxymalnie 100kg raz) , normalnie 85kg
modlitewnik:40kg, francuske sztangla 40, o kolano max 20 (7powtozen)

Moj cel:

Zwiększenie masy, wyrzeźnienie, spalenie brzucha , i schudniecie na twarzy troche przytylem

Jeste m tu nowy i nie znam do końca zasad potrzebuje porad ludzi którzy znają się na tym ,zeby nie cwiczyc na marne . pzdr

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 19

Waga: 84

Wzrost: 176

Cel treningowy: srednie miesnie, brak tłuszczu

Staż treningowy na słowni: 9 miesiecy

Uprawiane inne sporty: pilka nozna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławka , drazek, sztangla , sztangielki, modlitewnik

Dieta: jem dużo , zaleznie od dnia nie ustalona dokladnie

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: nitrobolon , kreatyna odzwki bialkowo weglowodanowe z reguly vitgalmaxa hard mass , mega mass

.......

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 416
fota 2

.......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 416


fott

.......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
FBW, dieta, aeroby. Jak na 9miesiecy to bardzo slabo.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 416


fff

.......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1602
Kolega 2 posty wyzej odpowiedzial na wszystkie pytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 416
Ok , ale jaka dieta i jakie aeroby ?? cwiczenia ???? zalezy mi na ułozeniu planu i wkacu rozwoju

.......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6959
uwierz, że na forum jest wszystko napisane, wystarczy poszukać a potem poczytać

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14674 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Ja tu nie widze, zeby bylo w czym rzezbic IMO przymasuj jeszcze dobrej jakosci mieska

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 143
A ja nie widze potrzeby przybierania masy.

Spal tłuszcz, a mięśnie same wyjdą.

Lepki Pussik to dobry Pussik.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Ja nie widze miesni, a palic nie ma co nawet, przymasowac jak najbardziej, zeby to jakos wygladalo.Zeby miesnie bylo widac trzeba je miec, a tutaj slabo z tym.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki teraz trening

Następny temat

TRENING NA MASE!!! POMOCY!!!

WHEY premium