SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

9 kg masy mięśniowej w 14 dni

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Poniżej zamieszczam już osławiona dietę cud na masę Może to uświadomi ludziom, że nie warto za to placić Dieta jest sprzedawana jako wielka REWELACJA na Allegro ))


9 kg masy mięśniowej w 14 dni



Wstęp

Zalecane jest aby do takiej kuracji odpowiednio się przygotować oto kilka punktów wprowadzających :

1) zanim zaczniesz kuracje zakup sobie wszystkie produkty, które będą Ci niezbędne w diecie.

2) Jeśli dawno nie ćwiczyłeś zacznij od tygodniowej rozgrzewki .

3) Warunkiem dobrych rezultatów jest wykluczenie papierosów, wyrobów tytoniowych , a także alkoholu.


7:30 Posiłek 1

· 2 kromki pieczywa tostowego + 2 plasterki żółtego sera - na przemian z plasterkami szynki.

· 1 banan lub na przemian z innymi owocami (jabłko, pomarańcz, kiwi itp.)

· 5 białek jajek, 3 żółtka (jeść na surowo) + 0.5L litra wody nie gazowanej + zestaw witamin - 1 tabletka (do nabycia w aptece) + Dietetyczny środek spożywczy dla dorosłych HUMAVIT M. Tabletki z drożdży piwnych z magnezem i witaminą B !! 3 tabletki !!


10:30 Posiłek 2

· 1 pomarańcza

· 1 napój białkowy (przynajmniej 30g białka) na bazie mleka beztłuszczowego lub soku

Może to być 1L mleka około 0% + szczypta czosnku z cebulą.


13:00 Posiłek 3

· 150g filetu z piersi kurczaka - zamiast kurczaka może to być ryż, kasza, ryba, wołowina.

· 210g pieczonych ziemniaków

· 100g zmiksowanych warzyw (polecam zmiksowaną marchewkę) + 0.7L wody nie gazowanej.

+ Dietetyczny środek spożywczy dla dorosłych HUMAVIT M. Tabletki z drożdży piwnych z magnezem i witaminą B !! 3 tabletki !!


16:00 Posiłek 4 (przed treningowy)

· 1 kubeczek chudego jogurtu
1/2 filiżanki soku pomarańczowego lub jabłkowego
banan
szczypta świeżo utartej gałki muszkatołowej
1-2 kostki lodu (niekoniecznie)
Włóż wszystkie składniki i zmiksuj na jednolitą masę, w ten sposób
otrzymasz gęsty, odżywczy napój.


Miksturę tą możemy zastąpić także jogurtem, twarożkiem, tuńczykiem w puszce (wszystkim tym co ma dużą ilość białka) lub



SAŁATKA Z CZERWONEJ FASOLI
1 puszka osączonej czerwonej fasoli
1/4 posiekanej czerwonej cebuli
1 pokrojona papryka
1/8 filiżanki oliwy z oliwek
1/8 filiżanki czerwonego winnego octu
1 łyżka soku z cytryny lub limony
Wymieszać ze sobą podane składniki. Podawać z pieczywem chrupkim. Można podgrzać w kuchence mikrofalowej.


Po tym posiłku powinien odbyć się trening (siłownia, biegi, jazda na rowerze itp. )


Godzinę po odbytym treningu.

· 150g płatków owsianych

· 3 białka, jedno żółtko (spożywać na surowo) + twarożek z chlebem razowym + 1L wody nie gazowanej + 1 tabletka multiwitaminy + Dietetyczny środek spożywczy dla dorosłych HUMAVIT M. Tabletki z drożdży piwnych z magnezem i witaminą B !! 3 tabletki !!


UWAGI !!

Dietę należy stosować w dniach treningowych i jeden dzień po treningu. Tj. np. w poniedziałek ćwiczymy to w poniedziałek jemy dokładnie to co jest napisane w diecie, a także jemy to jeszcze we wtorek .

Po przestrzeganiu każdego punktu diety , i po ciężkich siłowych ćwiczeniach po 2 tyg. lub po miesiącu powinniśmy odnieść oczekiwane rezultaty.

Wielkość masy mięśniowej jest ściśle uwarunkowana z tym ile razy w tyg. ćwiczymy .


Rozpiska ćwiczeń .

Ćwiczymy : - 1 raz w tygodniu . W ten dzień jemy przepisy z diety i dzień po treningu .

- 2 razy w tygodniu. Dietę należy powtórzyć 4 razy w ciągu tyg. W dniach treningu i w dni następne po treningu. Jeśli trening jest z dnia na dzień np. w poniedziałek i we wtorek to dietę stosujemy w pon.wtorek i środę.

- 3 razy w tyg. dietę jemy jak zawsze w dniach treningowych i w następne dni bez treningu. Jeśli trening następuje z dnia na dzień tj. np. w pon. wtorek , środę to dietę oprócz tych dni jemy jeszcze w czwartek i piątek.

- 4 razy w tygodniu i więcej. Dietę stosujemy tylko w dniach treningowych.



Przestrzeganie tej rozpiski gwarantuje największe spalanie tłuszczu i budowanie masy mięśniowej. Także częstość treningu jest warunkiem do tego by mięśnie nabrały kształtu.

Dietę udostepnił mi użytkownik scratz






GG 1 1 3 5 9 6 4 kom. 6 0 7 2 0 4 6 6 3

Hosse

Hosse

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=116550
tu se ułożyłem diete sprawdz tego linka i ocen ja ...bo siedze już nad układaniem diety tydzien i niewiem czy dobrze ułożyłem...odwdzięcze się jakoś :D pozdrowienia

Żyj zgodnie z zasadami....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Brzmi jak dieta 1000 kcal


Melanżowcy z sfd cz.1 https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=94536 
Melanżowcy z sfd- wypad na disco https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=95206 
Melanżowcy z sfd-wesele Zdzisia i Verony https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=98352 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19308 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158815
UWAGI !!

Dietę należy stosować w dniach treningowych i jeden dzień po treningu. Tj. np. w poniedziałek ćwiczymy to w poniedziałek jemy dokładnie to co jest napisane w diecie, a także jemy to jeszcze we wtorek .

bueheh dobre,dieta ale nie na kazdy dzien)))))))))

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
"Przestrzeganie tej rozpiski gwarantuje największe spalanie tłuszczu i budowanie masy mięśniowej" to ja już zgupiałem czy to jest na mase czy na spalenie tłuszczu ??? czy ja po tym schudne te 9 kg czy przytyje

GG 1 1 3 5 9 6 4 kom. 6 0 7 2 0 4 6 6 3

Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19308 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158815
To wiesz tak jak chcesz,pomyslisz ze chcesz schudnac 9kg to schudniesz i odwrotnie eheh przeciez dieta cud

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
o ****a
ja ******le
najwieksi dietetycy swiata cos takiego napisali,a Ty to tak po prostu udostepniles

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Pewnie odebrałem im chleb od ust bo co teraz będą ludziom na Allegro wciskać

GG 1 1 3 5 9 6 4 kom. 6 0 7 2 0 4 6 6 3

Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
wypas hehehe zawsze sie zastanawialem co ci ludzie tam pisza ...teraz juz wiem

ale i tak nic nie przebije goscia z allegro z takim oto ogloszeniem:
"Witajcie na mojej aukcji Mam do sprzedania odzywki firmy Jelfa. Mam odzywki typu "O" oraz typu "T". Blizsze info na mail - zawsze mozemy sie dogadac "
ludzie to maja w lbach nasrane niekiedy

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
LowCarbMassGainDietLyleApproved
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
no to co zapodajemy nowe aukcje na Allegro w koncy nie wszystcy uzytkownicy A... czytaja SFD

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
niezła ta dieta

.:: Czlonek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Doradca w dziele suplementacja.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a widzieliscie na allegro-NATURALNE KOKSOWANIE- gosc zastrzega ze to jego cykl a to nic innego jak CYKL DĄBKA tylko ze on dorzucił jeszcze dibencozide do tego....wiec nie musicie juz kupowac ani 9 kg/14 dni ani NATURALNEGO KOKSOWANIA bo macie to tu...pozdrawiam super sprzedawców allegrowiczów...buahahaha

Niech MASA bedzie z wami!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna + białko ?

Następny temat

Białko

WHEY premium